Jak oglądać Puchar Narodów Afryki 2022 za darmo w internecie?

67

Czy dostępne będą transmisje za darmo w internecie z turnieju Puchar Narodów Afryki 2022? Okazuje się, że jak najbardziej. Każdy zainteresowany już teraz może się dowiedzieć, jak oglądać mecze rozgrywane w ramach tego turnieju!

Jak oglądać Puchar Narodów Afryki 2022 za darmo w internecie?
Jak oglądać Puchar Narodów Afryki 2022 za darmo w internecie?

Puchar Narodów Afryki transmisje. Gdzie oglądać w Polsce?

Nie trzeba przeszukiwać podejrzanych portali internetowych, by dowiedzieć się, jak oglądać Puchar Narodów Afryki 2022 za darmo. Okazuje się, iż w Polsce jest to wyjątkowo łatwe, a co przy tym bardzo ważne – zupełnie legalnie! Transmisje nie będą jednak udostępniane w otwartej, publicznej telewizji, więc trzeba będzie przygotować się na relacje internetowe.

Jak oglądać Puchar Narodów Afryki za darmo? Trzeba przede wszystkim posiadać darmowe konto na stronie internetowej www.STS.pl. To właśnie w tym portalu znajdziemy STS TV, czyli usługę, w ramach której będzie można obejrzeć wszystkie mecze rozgrywane w PNA 2022. Turniej początkowo miał odbyć się w ubiegłym roku, ale został przeniesiony przez pandemię COVID-19.

Z turnieju Puchar Narodów Afryki 2022 transmisje znajdziemy podczas typowania meczów na żywo. Każda osoba zainteresowana graniem typów live może przejść do strony STS, postawić kupon, a tym samym zapewnić sobie dostęp do relacji wideo ze spotkań PNA w Kamerunie. Co bardzo ważne, bukmacher nie pobiera opłat abonamentowych, czyli nie trzeba podawać danych karty, liczyć się z comiesięcznymi kosztami stałymi i tak dalej. Oczywiście, przy obstawianiu meczów można jeszcze wygrać, więc jest dodatkowa szansa na zgarnięcie pieniędzy!

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Streamy online z Pucharu Narodów Afryki. Gdzie i jak?

Z imprezy Puchar Narodów Afryki 2022 steramy online znajdziemy nie tylko w STS TV, jednak to tą usługą interesuje się najwięcej osób, ponieważ oferuje transmisje bez żadnych abonamentów. Jak oglądać tutaj mecze online?

Do korzystania z transmisji z zakładami live potrzebnej jest konto, które założyć można całkowicie za darmo. Wystarczy wypełnienie formularza rejestracyjnego na www.STS.pl. Do podania jest kilka danych, a wpisać można też kod promocyjny „BETONLINE„, który umożliwia zdobycie dodatkowej premii w postaci 29 PLN bez depozytu!

Jak zarejestrować się w STS, by oglądać STS TV? Obejrzyj film z poradnikiem:


Streamy online z PNA 2022 dostępne bedą w STS TV zarówno dla korzystających z komputerów czy laptopów, jak i fanów oglądania wydarzeń sportowych na urządzeniach przenośnych. Do mobilnych transmisji przydaje się aplikacja STS, która ułatwia typowanie poza domem czy po prostu z dala od laptopa!

Puchar Narodów Afryki w STS TV. Czy będzie gdzieś jeszcze?

W Pucharze Narodów Afryki nigdy nie brakuje emocji, a także zaskakujących rozstrzygnięć. Podczas turnieju zobaczymy w akcji wielu znakomitych piłkarzy występujących na co dzień w Europie, dlatego można być pewnym tego, że PNA znów w naszym kraju będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem tak, jak było to przy okazji poprzednich edycji.

2022 jest wyjątkowy, ponieważ Puchar Narodów Afryki rozgrywany jest w tym samym roku, co mundial. Dla afrykańskich drużyn to może być okazja do zgrania się przed najważniejszą piłkarską imprezą globu, która wyjątkowo tym razem nie odbędzie się w środku, a dopiero pod koniec roku.

Jak oglądać Puchar Narodów Afryki w Polsce? Jeżeli z jakiegoś powodu STS TV nam nie odpowiada, do wyboru mamy jeszcze platformę streamingową Viaplay. Od pewnego czasu można w niej oglądać gale KSW, a do tego znajdziemy w jej ramówce NHL, mecze Bundesligi, piłkę ręczną, a wkrótce także Formułę 1 oraz Premier League.

Cena Viaplay w Polsce to koszt 34 złotych na miesiąc. Tutaj trzeba jednak pamiętać o tym, że ponosi się wydatek w każdym miesiącu, a opłata jest automatycznie pobierana z karty. Nie ma czegoś takiego w przypadku bukmachera STS, gdzie obstawiać możemy tylko wtedy, gdy tego chcemy.

Oczywiście, w przypadku Viaplay trudno jest mówić o tym, że dostępny będzie Puchar Narodów Afryki za darmo. W przypadku STS wygląda to już lepiej, bo bukmacher wymaga od graczy jedynie typowania, natomiast nie trzeba u niego płacić żadnych abonamentów!

Bonus powitalny w STS. Kod promocyjny „BETONLINE

STS bonus bez depozytu - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny „BETONLINE”

Jeżeli chcemy obstawiać mecze w STS, musimy utworzyć darmowe konto za pośrednictwem strony www.STS.pl. Znajdziemy w niej mnóstwo promocji, z których korzystać można także w trakcie Pucharu Narodów Afryki.

Przy rejestracji w STS otrzymać można na dzień dobry 29 PLN bez wpłaty, o ile wpiszemy kod promocyjny „BETONLINE„. W pakiecie na start przy pierwszej wpłacie znajdziemy też doładowanie 100% aż do 1200 PLN, dzięki czemu można zapewnić sobie nawet wiele tygodni obstawiania!

Bukmacher STS i jego usługa STS TV to całkowicie legalne propozycje. Nie ma mowy o tym, by było tutaj coś niezgodnego z prawem. Każdy może założyć konto u bukmachera i podczas typowania oglądać u niego transmisje z meczów. A wybór jest ogromny, przy czym Puchar Narodów Afryki to tylko jedna z wielu propozycji, jakie tutaj czekają na użytkowników.

A jaki sposób wy chcecie oglądać Puchar Narodów Afryki online? Macie jakieś sprawdzone rozwiązania znane z poprzednich lat czy w tym roku decydujecie się na coś, co w waszym repertuarze będzie po raz pierwszy?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy opłacalne jest obstawianie meczów w internecie?
Następny artykułPoniedziałkowy Farciarz w Fortunie. Bonusy za obstawienie meczy
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)