Jak w prawidłowy sposób analizować kursy bukmacherskie?

15

Gigantycznie wzrasta zainteresowanie zakładami bukmacherskimi w naszym kraju. Coraz więcej osób ma świadomość tego, że można obstawiać nie tylko wygodnie, ale także legalnie (przez sieć). W jakich internetowych podmiotach hazardowych kursy (na rozmaite wydarzenia sportowe) są na ogół najwyższe? Jak interpretować poszczególne notowania? O czym trzeba zasadniczo wiedzieć w czasie analizowania wydarzeń bukmacherskich?

Gdzie można liczyć na wysokie kursy?

Jest tutaj kilka naprawdę godnych polecenia podmiotów hazardowych. W tej grupie znajduje się na pewno Betfan. Czym charakteryzuje się na co dzień ta właśnie firma bukmacherska? Jest ona w 100% legalna. Jak chcesz to sprawdzić, to nie ma tutaj żadnych przeszkód. Na stronie głównej tego bukmachera jest istotna informacja na ten temat. Okazuje się, że Betfan działa legalnie już od 2018 roku. W Rejestrze Domen Zakazanych próżno szukać nazwy tego podmiotu hazardowego. Rozpoczęliśmy od tego zagadnienia, abyś miał pewność, że rzeczywiście warto zakładać konto w Betfan. Okazuje się, że ta firma bukmacherska ma jeszcze kilka „asów” w rękawie. M.in. gwarantuje ona bardzo dobre kursy. Są one zaś wystawiane na poszczególne wydarzenia sportowe itd. Tej sprawy (w czasie wyboru dobrego dla siebie podmiotu hazardowego) nie powinno się w ogóle bagatelizować. W końcu im wyższe kursy, tym możesz uzyskiwać bardziej okazałe wyniki w tym podmiocie hazardowym.

Czym są kursy wystawiane przez firmy bukmacherskie?

Wiesz już, że notowania w Betfan są bardzo wysokie. W tym podmiocie hazardowym rzeczywiście można realnie liczyć na okazałe rezultaty. Czym są jednak w ogóle te kursy? Na ich podstawie można np. szybko ocenić, kto ma większe szanse na zanotowanie zwycięstwa w ramach potyczki futbolowej, czy tenisowej itd. Kursy bukmacherskie są wystawiane przez oddsmakerów. Warto zaznaczyć, że co jakiś czas są one zmieniane. Kiedy tak się dzieje? Chodzi np. o pewne informacje, które mogą mieć wpływ na końcowy wynik danego starcia. Załóżmy, że chcesz obstawić spotkanie tenisowe z okazji French Open. Kursy wystawione przez Betfan są następujące: 1,66 i 2,24. W tym wypadku faworytem do zanotowania wiktorii jest pierwszy tenisista. Zapamiętaj sobie jedno. Im niższy kurs, tym większe szanse na to, że dany zawodnik (czy klub) odniesie wiktorię (przynajmniej w teorii, bo praktyka rządzi się swoimi prawami). Może być tak, że oddsmakerzy dowiedzą się, iż drugi z graczy jest lekko kontuzjowany. Wówczas nastąpi obniżka kursu z 1,66 (np. na 1,55). Analogicznie drugi kurs zostanie podwyższony. Kiedy jeszcze dochodzi do rotacji? Jeśli sporo osób obstawi na jednego i tego samego zawodnika.

Jak analizować wydarzenia sportowe?

Nie sugeruj się wyłącznie kursami bukmacherskimi. Faworyci nie zawsze wygrywają. Musisz samodzielnie przeanalizować dane wydarzenie (albo skorzystać z gotowych typów na Sport Betfan), aby mieć pewność, że warto je istotnie zagrać. Należy sprawdzać przede wszystkim ostatnie wyniki. Tak samo, jak ewentualne kontuzje, czy rezultaty ze starć typu h2h itp.

Poprzedni artykułTypowanie Ligi Europy. Bonus od STS – nie tylko dla nowych!
Następny artykułCały kupon na pewniakach – czy to ma sens?