Jak wybrać najlepszego bukmachera? Porównanie Etoto z innymi firmami

9

Czy warto finalnie zdecydować się na Etoto? A może ta firma bukmacherska wcale nie oferuje tak dobrych warunków na start? Postanowiliśmy to rzetelnie sprawdzić. Poniżej możesz zapoznać się z tym, co konkretnie jest oferowane przez Etoto, STS i Fortunę. Na tej podstawie będzie Ci później o wiele łatwiej o podjęcie dobrych decyzji.

Jak wybrać najlepszego bukmachera

Dlaczego Etoto ma tak wielu zadowolonych użytkowników?

Ta firma bukmacherska gwarantuje przede wszystkim takie usługi, które są bardzo profesjonalne. Dodatkowo legalne. Warto zaznaczyć, że etoto.pl działa zgodnie z przepisami. Możesz to zweryfikować np. na stronie głównej tego bukmachera online. Ewentualnie sprawdzając m.in. zasoby Rejestru Domen Zakazanych. Tę sprawę mamy już zatem wyjaśnioną. Dla użytkowników liczy się oczywiście to, że ta firma bukmacherska oferuje również znakomite promocje na start. Aktualnie możesz zainkasować m.in. bonus 200% do 100 PLN. Aby to było możliwe, trzeba tylko założyć konto (bukmacher etoto zaznacza, że jest to możliwe jedynie w przypadku osób pełnoletnich), a potem wpłacić depozyt. Jak uporasz się z tym, to otrzymasz 200% do 100 PLN (chodzi o automatyczne potrojenie środków na grę). Co jeszcze jest oferowane przez tego bukmachera online? To np. 20 PLN na skorzystanie z aplikacji mobilnej. Warto zaś wiedzieć, że dzięki niej możesz swobodnie obstawiać także poza swoim domem lub mieszkaniem. Ocena Etoto jest zatem bardzo pozytywna.

Co oferuje STS?

Czy Etoto jest lepsze od tego podmiotu hazardowego? Trudno to jednoznacznie określić. W końcu obie te firmy bukmacherskie mają po swojej stronie wiele walorów. Co ważne, nie jesteś tutaj ograniczony żadnymi odgórnymi limitami. Możesz zatem posiadać konta bukmacherskie w rozmaitych podmiotach hazardowych. Dlaczego tak wiele osób lgnie zaś do STS? Ta firma bukmacherska działa legalnie. W tym przypadku możesz obstawiać – zgodnie z przepisami – na trzy różne sposoby. Chodzi o granie stacjonarne, online lub dzięki aplikacji mobilnej. Coraz więcej osób rezygnuje z tego pierwszego wariantu; szczególnie na rzecz opcji numer dwa. Internetowi gracze mogą zaś liczyć m.in. na znakomite bonusy. W tym momencie oferta powitalna przedstawia się zaś następująco. Do wyboru jest np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Potem gracze mogą uzyskać trzy bonusy za trzy depozyty. Kolejno 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN i 50% do 700 PLN. Tym sposobem można zatem zainkasować nawet 1500 PLN. To jednak nie koniec atrakcji. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje 60 PLN. Aby je uzyskać, należy zrealizować kilka zadań o tematyce stricte dotyczącej zakładów bukmacherskich.

Co zapewnia Fortuna?

Nie tylko legalne usługi. Dodatkowo tutaj również nie brakuje znakomitych bonusów na start. Jeśli zarejestrujesz konto online (grać można także stacjonarnie lub dzięki aplikacji mobilnej), to otrzymasz 20 PLN. Za samo tylko zarejestrowanie się! Poza tym możesz liczyć (po założeniu konta i wpłaceniu depozytu) m.in. na trzy zakłady bez ryzyka, których łączna suma wynosi 600 PLN.

Poprzedni artykułCzy Kiwior poradzi sobie w Arsenalu?
Następny artykułOglądanie meczów – transmisja czy wizyta na stadionie?