Jakie mecze dziś obejrzeć? Plan transmisji – 24/25 czerwca

29

Na początek nowego tygodnia wybraliśmy dla was mecze z różnych rozgrywek. Tak, aby każdy wybrał coś w sam raz dla siebie. Już teraz zobaczcie, co warto obejrzeć 24 oraz 25 czerwca!

Jakie mecze dziś obejrzeć? Plan transmisji - 24/25 czerwca
Jakie mecze dziś obejrzeć? Plan transmisji – 24/25 czerwca

Puchar Narodów Afryki transmisje online. Gdzie oglądać?

W polskiej telewizji – niestety – cisza o trwającym Pucharze Narodów Afryki. Na szczęście, internet jest prawdziwym wybawieniem w takich sytuacjach i warto z tego korzystać – mecze online to coś, co na pewno warto wziąć pod uwagę .

W poniedziałek, to jest 24 czerwca, dojdzie do ciekawego spotkania właśnie na PNA. Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej zmierzy się z Republiką Południowej Afryki. Dwie jedenastki z bogatą piłkarską historią i kilkoma wyróżniającymi się zawodnikami – nudy raczej nie będzie!

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Euro U21 i Copa America online

Francja U21 konta Rumunia U21 to spotkanie dwóch dobrze spisujących się ekip na tegorocznym Euro. Zwycięzca bierze wszystko, a przegrany może nie dostać nic. Na ten moment w lepszej sytuacji jest Rumunia, której już remis wystarczy do tego, by awansować do półfinału oraz igrzysk w Tokio.

Trójkolorowi na pewno jednak nie podejdą do tego meczu wyluzowani, a skupieni i gotowi do walki do upadłego. Jeżeli oglądaliście ostatnio któryś z tych zespołów w akcji, na pewno nie trzeba was namawiać do obejrzenia poniedziałkowej transmisji.

W nocy między 24 a 25 czerwca warto zarwać nockę, ponieważ w Copa America dojdzie do starcia Chile z Urugwajem. Żadna z tych ekip na turnieju jeszcze nie przegrała i każda w dwóch meczach zdobyła aż 6 goli. Kto wygra, ten zajmie pierwsze miejsce w grupie!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
WKS - RPA PNA 2019 16.30 OGLĄDAJ!
Francja U21 - Rumunia U21 Euro 2019 21.00 OGLĄDAJ!
Chile - Urugwaj Copa America 1.00 (25.06) OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułTransmisje meczów dzisiaj. Co obejrzeć? – 23 czerwca (niedziela)
Następny artykułPuchar Narodów Afryki 2019 transmisje. Gdzie obejrzeć? – 26 czerwca (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)