Kod promocyjny do BetClic Polska! 500 PLN na start!

21

Wyjątkowy kod promocyjny przygotował dla polskich graczy legalny bukmacher BetClic. Poznaj szczegóły i zobacz, jak zgarnąć nawet 500 PLN na start!

Kod promocyjny do BetClic Polska! 500 PLN na start!
Kod promocyjny do BetClic Polska! 500 PLN na start!

BetClic kod promocyjny

Chcesz otrzymać przygotowany przez BetClic bonus dla nowych graczy? Na wielu stronach można przeczytać, że bukmacher ten przygotował kasę za pierwszy depozyt, ale wcale tak nie jest!

W ramach specjalnej oferty dla nowych klientów każdy nowo zarejestrowany gracz może otrzymać w BetClic Polska zwrot stawki w przypadku porażki w pierwszym postawionym kuponie.

Cashback to 100% zwrotu stawki za nietrafiony pierwszy kupon. O co dokładnie w tym chodzi? Tutaj nie ma nic skomplikowanego – po prostu w razie przegranej, masz 100% postawionych pieniędzy z powrotem na koncie!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Cashback 500 PLN na stronie Betclic PL!

Każdy nowy gracz przy rejestracji na stronie BetClic może wykorzystać kod promocyjny KOD500. Tylko na początku przygody z bukmacherem jest to możliwe i warto mieć to na uwadze!

Jak dokładnie wygląda odbieranie cashbacku w BetClic? Przeczytaj instrukcję krok po kroku:

  1. Wchodzisz na Betclic.pl
  2. Zakładasz konto
  3. Kod promocyjny: KOD500
  4. Stawiasz pierwszy kupon
  5. Jeżeli nie trafisz typów, dostaniesz 100% zwrotu do 500 PLN!

Przypominamy, że wszyscy zarejestrowani na stronie BetClic otrzymują dostęp do działu LIVE, gdzie można znaleźć mecze online za darmo!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe meczyki przez internet na Betclic TV! Jak oglądać streamy?
Następny artykułI kolejka Ekstraklasy. Transmisje gdzie oglądać? – 20 lipca (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)