Kto awansuje na Euro 2020? Mecze online za darmo – 14 listopada (czwartek)

14

To już przedostatnia kolejka meczów eliminacyjnych Euro 2020! Kto 14 listopada będzie mógł rozpocząć świętowanie awansu, a kogo dopadnie brutalna rzeczywistość? Sprawdźcie plan transmisji już teraz!

Kto awansuje na Euro 2020? Mecze online za darmo - 14 listopada (czwartek)
Kto awansuje na Euro 2020? Mecze online za darmo – 14 listopada (czwartek)

Faworyci nie zawiodą kibiców?

Nie można powiedzieć, że ostatnie kolejki są nudne, bo wcale tak nie jest. W eliminacjach chodzi przecież o awans, a tego pewni być nie mogą jeszcze nawet najwięksi w stawce. Wiele może się już jednak w ten czwartek wyjaśnić, ale w większości przypadków chodzi tylko o postawienie kropki nad „i”.

Bardzo blisko awansu są już reprezentacje Portugalii oraz Anglii. Aktualni mistrzowie Europy zajmują drugie miejsce za Ukrainą, która ma już zapewnione miejsce na mistrzostwach, a teraz przyjdzie im zmierzyć się ze słabiutką Litwą. Z kim, jak nie z outsiderem najlepiej jest przypieczętować sukces, strzelając kilka goli w jednym spotkaniu?

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Anglikom do miejsca na Euro 2020 też brakuje już bardzo niewiele. Jeżeli nie chcą oglądać się za siebie, muszą poradzić sobie przed własną publicznością z Czarnogórą. Goście w rozgrywkach eliminacyjnych jeszcze nie wygrali i raczej nie ma co ukrywać, że nie należą do czwartkowych faworytów.

Kto z awansem na Euro 2020?

W ostatnich pięciu meczach Turcji tylko Islandczycy znaleźli na nią sposób, by zgarnąć komplet punktów. Teraz obie ekipy znów ze sobą zagrają, a dla Wikingów będzie to ostatnia szansa na zachowanie nadziei w kwestii awansu.

Zespół z Turcji na ten moment ma cztery punkty przewagi nad Islandią, ale porażka może tę przewagę zniwelować do zaledwie jednego „oczka”. Znając ambicje skandynawskich zespołów, nie będzie tutaj mowy o oddaniu chociażby centymetra pola gry!

W grupie A to Anglicy są w roli lidera, ale o drugie miejsce ciągle toczy się bój pomiędzy Czechami i Kosowem. To właśnie reprezentacje tych krajów zagrają ze sobą w czwartek. Zwycięzca zgarnia wszystko, a przegrany nie bierze nic! Jeżeli to gospodarze wygrają, będą mogli już 14 listopada świętować awans na mistrzostwa Europy 2020.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Turcja - Islandia El. Euro 2020 18.00 OGLĄDAJ!
Czechy - Kosowo El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Portugalia - Litwa El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Anglia - Czarnogóra El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułListopadowe mecze Polski w eliminacjach Euro 2020. Kiedy, o której, gdzie transmisje online?
Następny artykułMeczyki za darmo. Streamy online – 15 listopada (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)