Leicester – Aston Villa. Anglia Puchar Ligi online. Gdzie transmisja za darmo? – 8 stycznia (środa)

15

Leicester i Aston Villa powalczą 8 stycznia o miejsce w wielkim finale rozgrywek EFL Cup. Gdzie transmisja tego meczu dostępna będzie w internecie? Sprawdź!

Leicester - Aston Villa. Anglia Puchar Ligi online. Gdzie transmisja za darmo? - 8 stycznia (środa)
Leicester – Aston Villa. Anglia Puchar Ligi online. Gdzie transmisja za darmo? – 8 stycznia (środa)

Puchar Ligi Angielskiej. Półfinał 2020

W tym sezonie Leicester City radzi sobie znacznie lepiej, niż większość kibiców się tego spodziewała. Lisy, co prawda, nie mają szans w lidze nawiązać równej walki z Liverpoolem, ale są na dobrej drodze, by zostać wicemistrzem kraju, a to na pewno byłoby duże osiągnięcie dla tego klubu.

Puchar Ligi to rozgrywki, z których trofeum na pewno warto byłoby dołożyć do gabloty z medalami. Mimo że nie są traktowane na równi z ekstraklasą, trudno przypuszczać, by na etapie półfinału ktokolwiek miał odpuszczać.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Leicester – Aston Villa puchar. Transmisja online – meczyki za darmo

Na miejscu Aston Villi powinien być Liverpool – co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Niestety, napięty terminarz i kuriozalna sytuacja, w której The Reds rozgrywali dwa mecze w ciągu 24 godzin sprawiły, że lider Premier League musiał w EFL Cup zagrać rezerwami i to z kolei przełożyło się na przegraną w 1/4 finału.

Aston Villa znalazła się zatem w półfinale przypadkowo i jej piłkarze na pewno też są tego świadomi. Środowy mecz to znakomita okazja do tego, by udowodnić, że – mimo wszystko – jedenastka ta zasługuje na to miejsce i jest w stanie powalczyć o finał, a nie tylko zbierać baty od Lisów.

Transmisja online meczu Leicester City – Aston Villa w dniu 8 stycznia. Początek o godzinie 21.00. Stream za darmo dostępny poniżej!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Leicester - Aston VIlla EFL Cup 21.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułDerby Manchesteru. Półfinał Pucharu Ligi Angielskiej. Transmisja online – 7 stycznia (wtorek)
Następny artykułSuperpuchar Hiszpanii 2020. FC Barcelona – Atletico stream online. Mecz za darmo – 9 stycznia (czwartek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)