Liga Białoruska darmowe streamy na żywo online, m.in. FC Mińsk vs BATE – 12 kwietnia [niedziela]

14

Nie da się ukryć, że jedn z ciekawszych spotkań, jakie zostanie rozegrane w niedzielę 12 kwietnia w białoruskiej Wyszejszaja Liha będzie to rywalizacja na Stadionie Torpedo w Mińsku, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą zespoły FC Mińsk z BATE.

Wyszejszaja Liha streamy za darmo online. Mecze online

Wyszejszaja Liha streamy za darmo online. Mecze online

Kolejne niedzielne starcie w tych rozgrywkach to rywalizacja pomiędzy FK Smalawiczy z Szachciorem Soligorsk. Pierwszy gwizdek sędziego przewidziany jest na godz. 16:00.

FC Mińsk – BATE

Nie da się ukryć, że obecne nieco lepiej sytuacja w tabeli wygląda po stronie gospodarzy, którzy to z dorobkiem sześciu punktów zajmują piąte miejsce. Tej drużynie udawało się do tej pory wygrać z ekipami Biełszyna, Dynamo Mińsk, zaś przed tygodniem pregrali z drużyną Eniergetyk.

BATE trzeba podkreślić,że póki co zawodzi i notuje wyniki poniżej swoich rezultatów. Fakt, że w trzech pojedynkach zdobyli zaledwie trzy oczka są tego najlepszym dowodem. W dodatku zdobyli je w ostatnim meczu pokonując ekipę Ruch Brześć. Natomiast we wcześniejszych starciach przegrywali Sławija Mozyrz i Eniergetyk.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

FK Smalawiczy – Szachcior Soligorsk

Faworytami tego spotkania są goście, którzy niewątpliwie są mocniejszym zespołem od rywali. Jednak na pewno można powiedzieć, że sytuacja Szachciora nie powala na kolana w tym sezonie. Bilans po jednej wygranej, remisie oraz porażce jest tego najlepszym dowodem.

Jednak z drugiej strony gospodarze radzą sobie zdecydowanie gorzej. Posiadają oni obecnie zaledwie jeden punkt na swoim koncie, który zdobyli w pierwszej kolejce podczas rywalizacji z Dynamo Brześć. W dwóch kolejnych meczach musieli uznać kolejno wyższość Isłaczu Mińsk oraz FK Witebsk.

Do tej pory obie te drużyny spotkały się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem lepsi okazywali się piłkarze Szachciora.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FC Mińsk – BATEWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
FK Haradzieja – Dynamo MińskWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMecze24 online w internecie. Darmowe streamy meczy, m.in. FK Haradzieja vs Dynamo Mińsk – 11 kwietnia [sobota]
Następny artykułStreamy online za darmo. Meczosy w internecie: Sławija Mozyrz vs Ruch Brześć – 13 kwietnia [poniedziałek]