Liga Europy. Mecze online, transmisje, streamy – 19 września (czwartek)

32

Przed nami Liga Europy! Jakie transmisje warto obejrzeć w dniu 19 września? Prześwietlamy streamy i wybieramy tylko najciekawsze mecze online!

Liga Europy. Mecze online, transmisje, streamy - 19 września (czwartek)
Liga Europy. Mecze online, transmisje, streamy – 19 września (czwartek)

Liga Europy transmisje w internecie

W najbliższym czasie wiele czwartków przyniesie kibicom pokaźną dawkę meczów. Z tak ogromnej ilości wydarzeń nie zawsze łatwo jest znaleźć te, które powinny dostarczyć najwięcej emocji.

Kibiców z naszego kraju na pewno interesował będzie dalszy los Glasgow Rangers, którzy wyeliminowali z Ligi Europy Legię Warszawa. Szkoci nie będą mieli łatwego zadania 19 września, bo zagrają z Feyenoordem Rotterdam.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Mimo że Liga Europy to nie ten sam prestiż, co Champions League, nie brakuje w niej iście legendarnych klubów oraz takich, które uważane są za światową czołówkę.

Manchester United – Astana

W najbliższy czwartek Manchester United zagra u siebie z Astaną. Ekipa z Kazachstanu zawsze jest bardzo groźna u siebie, ale na pewno na Old Trafford też będzie głodna sprawienia małej niespodzianki.

W tegorocznej edycji Ligi Europy zobaczymy też Arsenal Londyn. Kanonierzy na starcie fazy grupowej zmierzą się z wymagającym Eintrachtem Frankfurt.

PSV – Sporting Lizbona

Godny uwagi na pewno jest także pojedynek PSV – Sporting Lizbona. Holendersko-portugalskie starcie o pierwsze punkty do tabeli w LE nie powinno zawieść kibiców oczekujących wielu interesujących akcji oraz goli.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Eintracht - Arsenal Liga Europy 18.55 OGLĄDAJ!
PSV - Sporting Liga Europy 18.55 OGLĄDAJ!
Man Utd - Astana Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Rangers - Feyenoord Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!