Liga Europy streamy za darmo online – 18 kwietnia (czwartek)

73

Po ćwierćfinałach Ligi Mistrzów pora na rozstrzygnięcia w Lidze Europy. Już w ten czwartek, to jest 18 kwietnia, poznamy cztery zespoły, które będą grały w 1/2 finału Europa League!

Liga Europy mecze dzisiaj - 11 kwietnia (czwartek)
Liga Europy streamy za darmo online – 18 kwietnia (czwartek)

Liga Europy transmisje za darmo

Pierwsze mecze Ligi Europy przyniosły dość spodziewane rezultaty. Chyba w żadnym z meczów nie mieliśmy okazji oglądać zaskakującej postawy żadnego z zespołów, chyba że mówimy o męczarniach Chelsea w Pradze albo totalnej bezradności Napoli w Londynie.

Mecze rewanżowe, szczególnie, gdy mówimy o starciach decydujących o miejscach w półfinale, na pewno w wielu przypadkach będą ciekawe. Liczymy na to, że „polskie” Napoli nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa, a może jeszcze któryś z zespołów pokusi się o sprawienie niespodzianki.

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

Gdzie darmowe meczyki?

Wszystkie czwartkowe mecze rozegrane zostaną o godzinie 21. Nasze streamy online to lista dostępnych transmisji każdego z meczów, tak abyście wybrali te, które najbardziej was interesują.

Mimo że pierwsze mecze wygrywali faworyci, liczymy, iż w czwartek, czyli 18 kwietnia, nie będzie nudno. Kto wie, może dojdzie do jednej albo nawet kilku sensacji, które przecież my, kibice, tak bardzo lubimy? 🙂

Pewne jest na ten moment tylko jedno: w 1/2 finału LE zobaczymy jeden hiszpański zespół. Reszta to już droga otwarta!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Chelsea - Slavia Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Eintracht - Benfica Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Napoli - Arsenal Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Valencia - Villarreal Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze za darmo transmisje – 17 kwietnia (środa)
Następny artykułMecze za darmo przez internet – 19 kwietnia (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)