Liga Europy za darmo online – 13 grudnia (czwartek)

32

13 grudnia odbędzie się ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europy, a więc dowiemy się, kto awansuje do następnej rundy, a kto pożegna się z rozgrywkami. Jakie mecze warto obejrzeć?

Liga Europy mecze za darmo
Liga Europy mecze za darmo

Mecz Olympiakos – AC Milan powinien dostarczyć kibicom sporych emocji. Z jednej strony mamy grecką ekipę, która na pewno nie odpuści meczu u siebie i nadal ma szansę na awans. Z drugiej – solidna, włoska marka, która w ostatnim czasie zawodzi swoich sympatyków, ale na pewno nie będzie chciała już teraz żegnać się z Ligą Europy. To jedyny mecz wybrany przez nas, który rozpocznie się o godzinie 21.00.

Mimo że pojedynek Lazio – Eintracht Frankfurt to mecz o nic, prawdopodobnie będzie w nim całkiem ciekawie. Zagrają bowiem dwie najlepsze ekipy grupy, z czego goście czwartkowego meczu jeszcze w tej edycji LE nie odnotowali ani porażki, ani remisu! 

Bez wątpienia najciekawiej powinno być w meczu Villarreal – Spartak. Hiszpański klub jest obecnie pierwszy, ale w grupie cały czas każdy ma szansę na awans. Wystarczy, że drużyna z Moskwy wygra swój czwartkowy pojedynek, a może swoich rywali wysłać nawet na ostatnią lokatę! 

Sevilla – Krasnodar to mecz ekip z pierwszego i drugiego miejsca w grupie. Jeżeli Hiszpanie myślą o awansie nie mogą przegrać meczu. Problem w tym, że Krasnodar również nie będzie chciał odpuścić, a wszystko dlatego, że ma jedynie trzy punkty przewagi nad trzecią ekipą, jaką jest belgijski Standard Liege. 

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Olympiakos - AC Milan Liga Europy 21.00 OGLĄDAJ!
Lazio - Eintracht Frankfurt Liga Europy 18.55 OGLĄDAJ!
Villarreal - Spartak Liga Europy 18.55 OGLĄDAJ!
Sevilla - Krasnodar Liga Europy 18.55 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułDarmowe mecze Liga Mistrzów – 12 grudnia (środa)
Następny artykułMecze streamy za darmo – 14 grudnia (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)