Liga Mistrzów i Puchar Polski. Meczyki 24 – 9 kwietnia (wtorek)

92

Dwa mecze Ligi Mistrzów, a do tego spotkanie półfinałowe Pucharu Polski na rozgrzewkę. Będziecie oglądać wtorkowe wydarzenia piłkarskie? Do tych streamów raczej nikogo zachęcać nie trzeba!

Liga Mistrzów i Puchar Polski. Meczyki 24 - 9 kwietnia (wtorek)
Liga Mistrzów i Puchar Polski. Meczyki 24 – 9 kwietnia (wtorek)

Puchar Polski darmowe streamy

W pojedynku numer jeden w walce o finał Pucharu Polski zmierzą się ze sobą dwa zespoły z Ekstraklasy. Miedź Legnica zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Faworyta jednoznacznie wskazać tutaj ciężko, chociaż na pewno nieco większe szanse daje się ekipie w czerwono-żółtych pasiakach.

Na pierwszy rzut oka wiadomo, kto jest faworytem dwumeczów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów, których pierwsze części odbędą się 9 kwietnia. Trzeba jednak mieć na uwadze, że na tym etapie – jak to mówią polscy trenerzy – nie ma już słabych drużyn i każdego stać na to, by pokonać rywala.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Mecze przez internet. Liga Mistrzów 2019

Tradycyjnie już Liga Mistrzów rozpocznie się o godzinie 21.00. We wtorek zobaczymy w akcji aż trzy zespoły z Premier League – Tottenham zagra z Manchesterem City bezpośrednio, natomiast Liverpool na Anfield podejmie ekipę FC Porto.

Macie swoich faworytów i typy na Ligę Mistrzów? Może się wydawać, że wiele da się przewidzieć, ale mamy nadzieje, iż pierwsze mecze udowodnią, iż jest zupełnie inaczej, a w 1/4 LM czekają nas ogromne emocje!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Jagiellonia - Miedź Puchar Polski 18.00 OGLĄDAJ!
Tottenham - Man City Liga Mistrzów 21.00 OGLĄDAJ!
Liverpool - Porto Liga Mistrzów 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułStreamy meczów online – 8 kwietnia (poniedziałek)
Następny artykułStreamy meczów. Liga Mistrzów i Puchar Polski – 10 kwietnia (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)