Liga Mistrzów mecze dzisiaj – 20 lutego (środa)

611

Schalke – Manchester City oraz Atletico Madryt – Juventus to mecze, jakie będzie można obejrzeć w Lidze Mistrzów w dniu 20 lutego, czyli najbliższą środę!

Liga Mistrzów meczyki. Gdzie streamy online za darmo? (12 lutego)
Liga Mistrzów mecze dzisiaj – 20 lutego (środa)

Schalke City stream za darmo

Dla każdej z ekip będzie to pierwsza potyczka w tym roku w Lidze Mistrzów. Faworytami środowych meczów wydają się być ekipy gości, chociaż w przypadku starcia Atletico z Juventusem można spodziewać się bardzo wyrównanego spotkania.

Schalke w tym sezonie nie skupia się na Bundeslidze, ponieważ radzi sobie w niej dość przeciętnie i pozostaje mu jedynie walka o utrzymanie. Liga Mistrzów to zatem jedyna okazja dla tego klubu na zarobienie większych pieniędzy i nie zakończenia sezonu grubo pod kreską.

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

Niestety dla niemieckiego klubu, o awans do ćwierćfinałów będzie naprawdę ciężko. Manchester City jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu i raczej mało kto wyobraża sobie, by „Obywatele” mieli już w TOP 16 zakończyć przygodę z elitarnymi rozgrywkami UEFA.

Atletico Juventus mecz online

O ile w meczu numer jeden bukmacherzy są pewni co do tego, kto ma większe szanse na zwycięstwo, w przypadku drugiego pojedynku dnia można mówić o niemalże równych szansach.

Nie można zapominać, że Atletico to bardzo mocna drużyna, która walczy w tym roku o mistrzostwo kraju. Mimo że bardzo wcześnie zakończyła przygodę z Copa del Rey, jesteśmy przekonani, że łatwo Juve nie odpuści i będzie starała się u siebie osiągnąć jak najkorzystniejszy wynik.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Schalke - Man. City Liga Mistrzów 21.00 OGLĄDAJ!
Atletico - Juventus Liga Mistrzów 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułLiga Mistrzów gdzie oglądać online – 19 lutego (wtorek)
Następny artykułLiga Europy gdzie oglądać – 21 lutego (czwartek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)