Liga Narodów UEFA Finały transmisje online – 5 czerwca (środa)

26

5 czerwca rozpocznie się turniej finałowy pierwszej edycji Ligi Narodów UEFA. Mamy dla was rozpiskę, na której znajdziecie wszystkie transmisje online, jakie na ten dzień zapowiadają się najciekawiej!

Liga Narodów UEFA Finały transmisje online - 5 czerwca (środa)
Liga Narodów UEFA Finały transmisje online – 5 czerwca (środa)

Liga Narodów półfinał stream

Wiemy już, że w kolejnej edycji Ligi Narodów reprezentacja Polski zagra w dywizji niższej, niż miało to miejsce w pierwszej odsłonie rywalizacji. Zanim to jednak nastąpi, czekają nas mecze eliminacyjne Euro 2020, a także turniej finałowy LN.

W środę, to jest 5 czerwca, czeka nas pierwszy mecz 1/2 finału Ligi Narodów UEFA. Portugalia zagra w nim ze Szwajcarią. Zwycięzca tego starcia zagra z Holandią lub Anglią, natomiast przegrany będzie musiał zadowolić się pojedynkiem o trzecie miejsce.

Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny "BETONLINE"
Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny „BETONLINE”

Przypominamy, że zwycięzca Ligi Narodów nie tylko może liczyć na zastrzyk gotówki, ale przede wszystkim otrzymuje bezpośredni awans do mistrzostw Europy!

Reprezentacje mecze towarzyskie. Transmisje przez internet

Dla tych, którzy wieczorami narzekają na problemy z zasypianiem, ciekawą propozycją może być pojedynek Brazylii z Katarem. Obie drużyny już za kilka dni będzie można zobaczyć w akcji podczas tegorocznego turnieju Copa America.

Czy Brazylia pokaże się z dobrej strony przed mistrzostwami swojego kontynentu, a może to gospodarz najbliższego mundialu okaże się od niej lepszy? Przekonamy się tuż przed północą.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Portugalia - Szwajcaria Liga Narodów 20.45 OGLĄDAJ!
Brazylia - Katar Towarzyskie 22.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze za darmo online – 3/4 czerwca (poniedziałek/wtorek)
Następny artykułPółfinał Ligi Narodów online. Stream Holandia vs Anglia – 6 czerwca (czwartek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)