Liverpool – Manchester City, Juventus – AC Milan. Niedzielne hity online. Gdzie streamy online za darmo? – 10 listopada

23

To będzie niedziela z emocjami na najwyższym poziomie. Rozpoczniemy pojedynkiem Liverpool – Manchester City, a zakończymy starciem Juventus – AC Milan. Możecie być pewni, że pod względem piłkarskim 10 listopada was nie zawiedzie!

Liverpool - Manchester City, Juventus - AC Milan. Niedzielne hity online. Gdzie streamy online za darmo? - 10 listopada
Liverpool – Manchester City, Juventus – AC Milan. Niedzielne hity online. Gdzie streamy online za darmo? – 10 listopada

Liverpool – Manchester City

W minionym sezonie Liverpool i Manchester City do samego końca walczyły o mistrzostwo kraju. Nie było kolejki, by kibice obu tych zespołów nie patrzyli z wypiekami na twarzy nie tylko na wyniki własnych ulubieńców, ale także najgroźniejszych rywali. Ostatecznie zakończyło się triumfem Obywateli, którym udało się na koniec zgromadzić trzycyfrową sumę punktów.

Teraz to The Reds są na szczycie tabeli. Mają też aż sześć punktów przewagi nad ekipą mistrza. Jeżeli na Anfield odniosą zwycięstwo, nie tylko powiększą swój dorobek, ale także poważnie pokrzyżują plany najgroźniejszemu rywalowi.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jeżeli ktoś śledzi Premier League, do obejrzenia tego meczu w ogóle nie trzeba go będzie namawiać. A w przypadku gdy jakiś piłkarski fan do angielskiej ligi nie jest w stu procentach przekonany, ten mecz powinien go odpowiednio nastroić.

Początek hitu Premier League o godzinie 17.30.

Juventus – AC Milan

Wieczorem, tradycyjnie, hit Serie A. Tym razem padło na bardzo „polski” pojedynek, bo Juventus oraz Milan o przecież ekipy, w których ogromne role odgrywają nasi rodacy.

Pikanterii wszystkiemu dodaje fakt, że Krzysztof Piątek będzie chciał dorobek strzelecki poszerzyć w bezpośrednim pojedynku z Wojtkiem Szczęsnym, a temu drugiemu chodzi o to, by na to nie pozwolić.

Mecz Juventus – Milan do obejrzenia od godziny 20.45. Link do transmisji znaleźć można w poniższej tabelce.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Liverpool - Man City Premier League 17.30 OGLĄDAJ!
Juventus - Milan Serie A 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułBayern Monachium – Borussia Dortmund. Darmowa transmisja meczu, jak oglądać w internecie bez opłat?
Następny artykułListopadowe mecze Polski w eliminacjach Euro 2020. Kiedy, o której, gdzie transmisje online?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)