LV BET promocje bukmacherskie. Najciekawsze oferty 2022

18

Jakie dostępne są u bukmachera LV BET promocje? Najciekawsze oferty na rok 2022 to przede wszystkim masa bonusów – nie tylko dla nowych, ale również aktualnych klientów!

LV BET promocje bukmacherskie. Najciekawsze oferty 2022
LV BET promocje bukmacherskie. Najciekawsze oferty 2022

Bukmacher LV BET aktualne bonusy

Łowca okazji to określenie, które można przypisać do wielu dziedzin naszego życia. Można być łowcą okazji w sklepie spożywczym, z artykułami gospodarstwa domowego, odzieżowego lub podczas typowania wydarzeń sportowych. Gra u tak zwanego bukmachera nie polega dziś już tylko na właściwym wytypowaniu zdarzeń na kuponie, ale również na odpowiednim wyborze firmy, która w danym momencie posiada najlepszą ofertę oraz, co nie mniej istotne, znalezienie promocji, która w wielu wypadkach może nawet podwoić ewentualną wygraną typera, lub zapewnić mu całkowity zwrot środków finansowych, jeśli wysłany kupon okaże się przegrany. Typera na miarę XXI wieku powinna cechować nie tylko wiedza dotycząca sportu, ale również analityczne podejście do inwestowania pieniędzy u bukmachera.

Skoro o ofertach mowa, to warto przyjrzeć się im z bliska. Dziś weźmiemy na tapetę firmę LVBET. Jeśli jesteś fanem promocji i ofert specjalnych, to z całą pewnością u wspomnianej znajdziesz coś dla siebie! Skąd ta pewność? LVBET dla swoich obecnych oraz nowych klientów przygotowała aż 20 akcji promocyjnych (my opiszemy 9, naszym zdaniem najważniejszych). Niektóre z nich, z racji terminu, w jakim obowiązują, są akcjami tymczasowymi, niektóre, na liczniku mają już nawet kilka lat, od kiedy pierwszy raz trafiły do oferty omawianej firmy bukmacherskiej. Liczba może robić wrażenie i trochę onieśmielać. Szczególnie jeśli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich. Na pocieszenie dodamy, że dzięki dobrej znajomości regulaminu poszczególnych, a już na pewno podstawowych ich zasad, można sprawnie wybrać te, które na początku warto wybrać i zastosować w swojej strategii. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie listę wszystkich obecnych promocji, które na dzień 17 grudnia 2021, oferuje swoim klientom LVBET. 

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Opis i zasady wybranych promocji od LVBET 

 1. Pakiet powitalny do 3333 PLN 
 2. Przedświąteczne szaleństwo 
 3. Zarejestruj się i odbierz bonus 20 PLN 
 4. LV kombi boost: podnosimy kursy 
 5. Bezpieczny kupon 5+
 6. Postaw na underdoga i zgarnij 50 PLN  
 7. NBA NHL night live. Kasa co tydzień! 
 8. Powitalne 600 PLN na karty & wirtualki 
 9. Zbijamy podatek po rejestracji 

Przyznasz, że powyższa lista ofert i promocji od firmy LVBET robi wrażenie. Skoro znamy już ich nazwy, pora poświęcić im kilka słów. Zacznijmy od pierwszej, która rozpoczyna powyższą listę, czyli: „Pakiet powitalny do 3333 PLN”. Na omawiany pakiet składają się poniższe: 

 • 1500 PLN bonus klasyczny przy pierwszym depozycie 
 • 1500 PLN bonus klasyczny przy drugim depozycie 
 • 333 PLN zakład bez ryzyka 

Klasyczny bonus otrzymasz podczas rejestracji i zaznaczeniu opcji „klasyczny bonus powitalny 1500 PLN”. Bonus przy drugim, i trzecim depozycje wygląda dokładnie tak samo. Jak widzisz, masz aż trzy szanse na grę bez ryzyka. Pamiętaj jednak, żeby przed wzięciem udziału w promocji, dokładnie zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest na stronie LVBET. 

„Przedświąteczne szaleństwo” jest akcją typowo okazjonalną, która obowiązuje do 24 grudnia. Trzeba przyznać, że podobne, świąteczne promocje spotkać można u każdego, większego bukmachera legalnie działającego w Polsce. Również LVBET postanowił codziennie, do 24 grudnia, odkrywać przed kibicami promocje, które obowiązują w jednym, konkretnym dniu. Warto je sprawdzać, i korzystać z tych, które pasować będą pod kupon i wydarzenie, które akurat w tym jednym dniu pokryje się z niespodzianką od LVBET. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

LV BET bonus powitalny

Trzecia z wymienionych: „Zarejestruj się i odbierz bonus 20 PLN” to z kolei doskonała okazja do tego, aby bez wpłacania pieniędzy otrzymać bonus w wysokości 20 PLN – to tak zwany LVBET bonus bez depozytu. Jak widzisz zatem, grając z LVBET, możesz liczyć na bonusy finansowe, które nie wymagają od Ciebie dokonania wcześniejszej wpłaty. Główne zasady „Zarejestruj się i odbierz bonus 20 PLN” to: 

 • Rejestracja i aktywacja konta poprzez adres e-mail 
 • Po zalogowaniu na konto gracz musi zaznaczyć opcje: pełna rejestracja i potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu
 • Bonus można aktywować na kuponie z: minimum trzema zdarzeniami, łącznym kursie 2.50 i minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.25
 • Przed wysłaniem kuponu, aby wziąć udział w promocji, należy zaznaczyć opcję: użyj bonusu wygrane x20

„LV kombi boost: podnosimy kursy” to prosta z założenia promocja, której celem jest podniesienie kursu na Twoim kuponie. Im więcej zdarzeń, tym na większy procent możesz liczyć. Przy 13 zdarzeniach jest to maksymalna wartość +75%

„Bezpieczny kupon 5+” jest zabezpieczeniem dla gracza, jeśli na kuponie, z 5 zdarzeń błędnie zostanie wytypowane jedno z nich. Wówczas na Twoje konto wróci kwota do maksymalnie 50 zł.

 • Z promocji można skorzystać raz w tygodniu.
 • Kurs minimalny kuponu to 3.00 AKO
 • Na kuponie musi być minimum 5 zdarzeń

„Postaw na underdoga i zgarnij 50 PLN” to promocja skierowana do graczy, którzy lubią grać na wysokie kursy. Wymieniona w punkcie 6 oferta promuje zdarzenia, z kursem ponad 5.00. Aby wziąć w niej udział, należy: 

 • Postawić kupon za minimum 20 PLN 
 • Jedno zdarzenie na kuponie z kursem minimum 5.00 
 • Środki bonusowe – 50 zł — można wypłacić po wcześniejszym 3-krotnym obrocie. 
LV BET kod promocyjny na start
LV BET kod promocyjny na start

LV BET najlepsze promocje

Jeśli pasjonujesz się hokejem lub koszykówką, w najlepszym, amerykańskim wydaniu, to promocja od LVBET „NBA NHL night live. Kasa co tydzień!” jest dla Ciebie doskonałą szansą na dodatkowy zarobek. Stawiając kupony między godziną 00:00 – 06:00, za minimum 10 zł, i kursie minimalnym 1.50, bierzesz udział w rywalizacji z innymi graczami. Na najlepszych czekają nagrody finansowe. Do klasyfikacji generalnej wliczane są tylko zwycięskie kupony. Więcej na temat warunków znajdziesz w regulaminie. 

Zakłady bukmacherskie to nie tylko sporty znane z pierwszych stron gazet lub telewizji, ale coraz więcej ofert dotyczy też sportów wirtualnych oraz gier karcianych. Jeśli interesujesz się właśnie nimi, to „Powitalne 600 PLN na karty & wirtualki” może stać się Twoją trampoliną do sukcesu finansowego. Główne zasady oferty: 

 • Dokonaj depozytu za minimum 20 PLN
 • Maksymalny bonus to 600 zł 
 • Otrzymane środki podlegają 6-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.50

„Zbijamy podatek po rejestracji” to kolejny ukłon od LVBET w kierunku nowych graczy. Zasady działania oferty są bardzo proste. Od momentu rejestracji, przez kolejne 14 dni gracz może liczyć na kupon, który nie będzie obciążony podatkiem. W teorii oczywiście firma musi podatek od kuponu odprowadzić, ale jeśli spełnisz poniższe warunki, to twój zakład, pod względem finansowym, liczony będzie przez LVBET jako bez podatku: 

 • Kupon AKO na minimum 3 zdarzenia 
 • Kurs łączny 2.40 

Podane promocje, które ujęliśmy w niniejszym tekście, a dotyczą oferty LVBET są doskonałym dowodem na to, że mając odpowiednią wiedzę na ich temat, przed rejestracją i wpłatą pierwszych pieniędzy, pozwalają na bezpieczną grę – zwrot w razie przegranej, oraz, jeśli Twój kupon będzie wygrany, i będzie spełniać warunki promocji, dodatkowe środki finansowe, które trafią na Twoje konto razem ze zwycięskimi zakładami. Powodzenia, i pamiętaj, aby zawsze dobrze czytać regulamin promocji. 


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkuteczne strategie bukmacherskie. Co i jak obstawiać?
Następny artykułFuksiarz Early Payout. Opinie typerów na temat promocji
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)