Manchester United – Chelsea. Mecz online za darmo. Gdzie transmisja w internecie? [11.08.19]

23

Pierwsza kolejka Premier League, a w niedzielę, to jest 11.08.19, czeka nas prawdziwy klasyk, Manchester United – Chelsea. Gdzie obejrzeć ten mecz online za darmo? Sprawdzamy, czy dostępna będzie transmisja w internecie!

Manchester United - Chelsea. Mecz online za darmo. Gdzie transmisja w internecie? [11.08.19]
Manchester United – Chelsea. Mecz online za darmo. Gdzie transmisja w internecie? [11.08.19]

Kiedy mecz Manchester – Chelsea 2019?

Manchester United rozpoczyna sezon od walki przed własną publicznością. Old Trafford to bez wątpienia obiekt-twierdza, ale czy będzie to wystarczające do tego, by zgarnąć komplet punktów ze zwycięzcą Ligi Europy?

Mecz odbędzie się 11 sierpnia 2019!

Obie ekipy chcą walczyć w tym roku o najwyższe cele. Na ile jest to realne pokaże już niedzielny mecz, gdzie obie jedenastki będą mogły zaprezentować się na tle wymagającego rywala.

Jeżeli preferowaną przez was formą oglądania meczów jest transmisja TV, nie mamy dobrych wieści. Mecz Manchester United – Chelsea nie będzie dostępny w TVP, TVP Sport oraz innych ogólnodostępnych kanałach.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Manchester Chelsea transmisja. Gdzie oglądać?

Spotkanie w telewizji pokaże Canal + Sport oraz Canal Plus 4K. Transmisja, a raczej jej start, zaplanowana jest na 17.25. Sam mecz z kolei rozpocznie się punktualnie o 17.30.

Wzięliśmy pod lupę serwis Meczyki i sprawdziliśmy, czy będzie można w nim zobaczyć niedzielny hit w angielskiej ekstraklasie. Udało się znaleźć link, który działa!

Poniżej prezentujemy wam rozpiskę, na której widać, gdzie dostępny będzie mecz Manchester United – Chelsea w internecie!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Man Utd - Chelsea Premier League 17.30 OGLĄDAJ!