Mecz Iga Świątek – Martina Trevisan na żywo – 6 października [wtorek]

148

Czas na pierwsze spotkania ćwierćfinałowe podczas French Open. Jedno z nich czeka nas już w 6 października, w nim Iga Światek zmierzy się z Martiną Trevisan. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:00.

Darmowy stream meczu Iga Świątek – Martina Trevisan

Darmowy stream meczu Iga Świątek – Martina Trevisan

Iga Świątek podczas French Open idzie jak burza. Regularnie wygrywa swoje spotkania i co istotne robi to w bardzo ładny sposób. Nie daje najmniejszych szans swoim rywalkom.

Polka nie miała żadnych problemów z rywalkami, gdzie to nie tylko w ładnym stylu, ale i niezywkle przekonująco wygrywała swoje mecze. Kolejno przecież ogrywała takie zawodniczki, jak Vondrousova, Hsieh, Bouchard oraz Halep. Iga w żadnym z tych spotkań nie mała najmniejszych problemów z wygraną.

BetFan kod bonusowy na start

Trevisan jest to również spore zaskoczenie, że doszła do tego etapu turnieju. Tym sukces godny jest uwagi, że ta zawodniczka występowała w eliminacjach. To wszystko sprawia, że będzie dla niej to już ósmy mecz podczas French Open.

Patrząc na rezultaty osiągane przez tą zawodniczką to trzeba powiedzieć, że radziła sobie również całkiem dobrze, ale jej wygrane nie były już tak przekonujące co Polki. Straciła nie raz sety, a jak wygrywała w dwóch setach to były to wyrównane partie.

Dla obu zawodniczek będzie to trzecie spotkane bezpośrednie. Obecny bilans to po jednej zwycięstwie i porażce obu tych zawodniczek.

Jak obejrzeć mecz Świątek – Trevisan online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Świątek – Trevisan i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Świątek – TrevisanFrench Open16:00Oglądaj online
Poprzedni artykuł2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna
Następny artykułMeczyki na żywo. Transmisja meczu Polska – Finlandia na żywo w internecie – 7 października [środa]