Mecz o 3. miejsce MŚ 2019 U-20 w Polsce. Włochy – Ekwador stream – 14 czerwca

47

Już tylko dwa mecze pozostały do zakończenia niezwykłej imprezy, jaką był mundial U-20 w Polsce. Mimo że nasza reprezentacja nie osiągnęła wielkiego sukcesu, w spotkaniu o 3. miejsce zobaczymy ekipę, która wyeliminowała Biało-Czerwonych z rozgrywek.

Mecz o 3. miejsce MŚ 2019 U-20 w Polsce. Włochy - Ekwador stream - 14 czerwca
Mecz o 3. miejsce MŚ 2019 U-20 w Polsce. Włochy – Ekwador stream – 14 czerwca

Włochy – Ekwador U20 mecz online

W finale MŚ U-20 zobaczymy Ukrainę oraz Koreę Południową. Zanim to jednak nastąpi, czeka nas mecz o miejsce trzecie, czyli pojedynek, w którym Włosi zagrają z Ekwadorem.

Jedno jest pewne – na tym turnieju na pewno przynajmniej jedno miejsce na podium przypadnie zespołowi spoza Europy. Przed imprezą mało kto jednak przewidywał, że triumfatorem może zostać jedenastka z Azji.

Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny "BETONLINE"
Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny „BETONLINE”

Mecze U-20 transmisje w internecie

O brązowy medal powalczą rywale Polaków w 1/8 finału, czyli Włosi. To właśnie po meczu z nimi nasza reprezentacja pożegnała się z mundialem.

Po drugiej stronie barykady w meczu w Gdyni zobaczymy jedną z rewelacji turnieju, Ekwador. Waleczni, ambitni i młodzi piłkarze z Ameryki Południowej na pewno będą chcieli powalczyć o historyczny krążek. Mecz zapowiada się zatem niezwykle ciekawie!

Piątek, godzina 20.30 to z pewnością korzystna godzina na oglądanie meczu online. Właśnie dlatego nie mamy wątpliwości, że sporo osób zdecyduje się na obejrzenie meczu Włochy – Ekwador U20.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Włochy - Ekwador MŚ 2019 (U20) 20.30 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułKobiece MŚ 2019. Transmisje meczów – 13 czerwca (czwartek)
Następny artykułFinał MŚ U-20. Ukraina vs Korea Południowa. Transmisja online – 15 czerwca (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)