Mecze 24 streamy za darmo – 15 kwietnia (poniedziałek)

27

W poniedziałek, wyjątkowo, czeka nas, między innymi, mecz Realu Madryt. Będzie zatem co oglądać – już teraz zobaczcie mecze 24 streamy za darmo, jakie przygotowaliśmy dla was na 15 kwietnia!

Mecze 24 streamy za darmo - 15 kwietnia (poniedziałek)
Mecze 24 streamy za darmo – 15 kwietnia (poniedziałek)

Leganes Real mecz w internecie

Dla Leganes poniedziałkowe mecze nie są niczym nowym. Co ciekawe, ta drużyna w początkach tygodnia spisuje się bardzo dobrze i w tym sezonie LaLiga jeszcze nie odnosiła w te dni żadnej straty kompletu punktów.

Real Madryt coraz bardziej musi myśleć o tym, by wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, jeśli chce zakończyć sezon na drugim miejscu. Mecz startuje o godzinie 21!

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Streamy na poniedziałek

O tej samej godzinie co pojedynek w LaLiga obejrzymy również starcie Arsnealu z Watfordem. Gospodarze nie walczą już o nic poza jak najwyższym miejscem w tabeli, natomiast Kanonierzy nie mogą pozwolić sobie na wpadkę, jeśli myślą o tym, by w przyszłym sezonie grać w Lidze Mistrzów.

Wbrew pozorom, sporo ciekawego może dziać się w jedynym poniedziałkowy meczu Serie A, w którym Atalanta zagra u siebie z Empoli. To będzie spotkanie ekip z dwóch światów, ale każda z nich cały czas ma o co walczyć. Gospodarze są na granicy miejsc premiowanych europejskimi pucharami, a goście znajdują się w strefie spadkowej.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Watford - Arsenal Premier League 21.00 OGLĄDAJ!
Atalanta - Empoli Serie A 20.30 OGLĄDAJ!
Leganes - Real M. LaLiga 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułTransmisje meczów za darmo w internecie – 14 kwietnia (niedziela)
Następny artykułLiga Mistrzów za darmo w internecie – 16 kwietnia (wtorek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)