Mecze bez opłat w internecie – 26 lutego (wtorek)

36

Półfinał Pucharu Włoch z udziałem Krzysztofa Piątka to tylko jeden z punktów wtorkowego programu. Zobaczcie, jakie mecze w internecie będą dostępne 26 lutego!

Mecze bez opłat w internecie - 26 lutego (wtorek)
Mecze bez opłat w internecie – 26 lutego (wtorek)

Lazio Milan mecz online stream

Krzysztof Piątek w ostatnim meczu ligowym zszedł z boiska przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Nie dlatego, że jego gra nie podobała się trenerowi, ale ze względu na wtorkowy mecz pucharowy.

Spotkanie Lazio – AC Milan dla obu zespołów będzie wyjątkowym wydarzeniem. Mówimy w końcu o półfinale Pucharu Włoch, który jest bardzo prestiżowym trofeum w kraju. Początek zaplanowano na 21.00, tak więc spokojnie wrócicie z pracy do domu, spędzicie czas z rodziną i wykonacie inne obowiązki przed uruchomieniem transmisji!

sts kod promocyjny 2019
sts kod promocyjny 2019

Puchar Francji mecze w internecie

W decydującą fazę rozgrywek wkracza także Puchar Francji. Już we wtorek dojdzie do ćwierćfinałowego pojedynku pomiędzy PSG a Dijon. Paryżanie odpadli już z Pucharu Ligi, dlatego powinni we wtorek pokazać się z jak najlepszej strony i trudno sobie wyobrazić, by mogło być inaczej!

Na swego rodzaju deser mamy dla was pojedynek Hull City z Millwall, w którym wystąpi Kamil Grosicki. Pojedynek w sam raz na kilkudziesięciominutową rozgrzewkę przed wtorkowym występem Piątka!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Lazio - AC Milan Puchar Włoch 21.00 OGLĄDAJ!
PSG - Dijon Puchar Francji 21.10 OGLĄDAJ!
Hull - Millwall Championship 20.45 OGLĄDAJ!