Mecze Ekstraklasy za darmo – 9 lutego (sobota)

49

Każdy mecz najbliższej kolejki Ekstraklasy można za darmo obejrzeć za pośrednictwem internetu. Sprawdźcie aktualny plan transmisji na 9 lutego!

Mecze Ekstraklasy za darmo - 9 lutego (sobota)
Mecze Ekstraklasy za darmo – 9 lutego (sobota)

W sobotę czekają nas trzy spotkania. Pierwsze z nich rozpocznie się już o 15.30, a będzie to pojedynek Śląska Wrocław z Zagłębiem Sosnowiec. Obie jedenastki w poprzednim roku radziły sobie w lidze słabo, dlatego można spodziewać się, że początek tej rundy będą chciały zacząć od czegoś pozytywnego.

Najciekawiej powinno być o 20.30, kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji jednego z głównych faworytów do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Lechia Gdańsk o pierwsze w tym roku punkty powalczy z Pogonią Szczecin i na pewno zrobi wszystko, by zainkasować komplet „oczek”.

Mecze ekstraklasy online dostępne są dla każdego, kto posiada dostęp do sieci. W przygotowanej przez nas tabeli znajdziecie odnośnik do każdej transmisji, jaką obecnie można znaleźć w darmowych portalach!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Śląsk - Zagłębie S. Ekstraklasa 15.30 OGLĄDAJ!
Cracovia - Piast Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!
Lechia - Pogoń Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze online za darmo – 8 lutego (piątek)
Następny artykułMecze streamy za darmo – 9 lutego (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)