Mecze na dzisiaj. Transmisje online za darmo – 4 lipca (czwartek)

30

4 lipca to wyjątkowy dzień dla Amerykanów, ale my nie o tym. Zobaczcie, jakie transmisje online za darmo warto obejrzeć w ten czwartek. Mamy nadzieję, że mecze na dzisiaj przypadną wam do gustu!

Mecze na dzisiaj. Transmisje online za darmo - 4 lipca (czwartek)
Mecze na dzisiaj. Transmisje online za darmo – 4 lipca (czwartek)

Copa America mecze 24

We wstępie nieco was zmyliliśmy, ponieważ zamiast kilku meczów, na dzisiaj mamy dla was tylko (albo aż) jeden. Mowa tutaj o spotkaniu Chile z Peru, którego stawką jest wielki finał Copa America 2019.

Wiadomo już, że w meczu o tytuł najlepszej ekipy Ameryki Południowej wystąpi gospodarz imprezy, Brazylia. Wszystko wskazuje na to, iż jego rywalem będą obrońcy tytułu z Chile.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Gdzie obejrzeć Chile vs Peru?

Trzeba mieć na uwadze, że Peru nie wzięło się w czwórce najlepszej ekip zupełnie przypadkowo. Może być zatem w czwartek naprawdę ciekawie.

Niestety, aby obejrzeć na żywo mecz Chile vs Peru musicie zmobilizować się do wstania w środku nocy. Godzina 2.30 z pewnością do wyjątkowo dogodnych nie należy, ale – jak to mówią – dla chcącego nie ma nic trudnego!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Chile - Peru Copa America 2.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułBrazylia – Argentyna. Mecze online. Gdzie oglądać? – 3 lipca (środa)
Następny artykułPuchar Narodów Afryki. Transmisje na dzisiaj. Stream online – 5 lipca (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)