Mecze na żywo online – 17 listopada 2018

62

Mecze na żywo online w dniu 17 listopada 2018 powinny dostarczyć wielu emocji. Najciekawiej zapowiadają się dzisiaj spotkania Argentyna – Meksyk czy Serbia – Czarnogóra!

Mecze na żywo online - 17 listopada 2018
Mecze na żywo online – 17 listopada 2018

Latynoski futbol jest kochany przez wielu miłośników piłki nożnej w Europie. Spotkanie Argentyna – Meksyk na pewno będzie cieszyło się ogromną popularnością także i w Polsce. Mimo że w obu zespołach może zabraknąć kilku gwiazd, prawdopodobnie zabraknie ładnych akcji oraz wielu dogodnych sytuacji podbramkowych. Liczymy także na sporo goli.

Jeżeli lubicie mecze z tak zwanym „drugim dnem”, nie zawiedziecie się na pojedynku Serbia – Czarnogóra. Historii obu tych państw przedstawiać nikomu nie trzeba, podobnie jak pisać o tym, jak gorąca jest krew bałkańskich kibiców. W tym spotkaniu bez wątpienia coś się będzie działo. Oczywiście, chodzi nam przede wszystkim o wszystko, co na boisku! 😉

Liga Narodów wkracza w decydującą fazę, dlatego też w sobotę 17.11.2018 odbędzie się sporo meczów o stawkę. Jakby na to nie spojrzeć, będzie co oglądać, między innymi, mecz Włochy – Portugalia online!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Argentyna - Meksyk Towarzyskie 1.00 OGLĄDAJ!
Serbia - Czarnogóra Liga Narodów 15.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułWłochy – Portugalia. 17.11.2018. Stream online
Następny artykułAnglia – Chorwacja 18.11.18. Meczyki 24, gdzie stream online?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)