Mecze online w internecie. Stramy za darmo, m.in. FK Smalawiczy vs Dynamo Mińsk – 24 kwietnia [piątek]

174

Czas na pierwsze spotkania szóstej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha. W piątek 24 kwietnia czekają nas dwa pojedynki. Pierwszy z nich będzie miał miejsce na obiekcie Haradski Stadion, a tam o ligowe punkty powalczą zespoły FK Smalawiczy z Dynamo Mińsk. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 17:00.

Meczosy na żywo online. Mecze za darmo w internecie

Meczosy na żywo online. Mecze za darmo w internecie

Drugie piątkowe spotkanie będzie to rywalizacja w Grodnie, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Niomanu z Eniergietykiem.

FK Smalawiczy – Dynamo Mińsk

Pomimo, że obie te ekipy znajdują się w dolnej części ligowej tabeli to nieco więcej atutów po swojej stornie mają goście. Bowiem ekipa Dynama w kwietniu ma chociażby dwie wygrane na swoim koncie, które zanotowali w pojedynkach z Żodzino i Niomanem.

Warto jest też zaznaczyć, że obie drużyny do tej pory spotkały się ze sobą cztery razy. I wszystkie te mecze wygrała ekipa przyjezdnych.

Gospodarze, natomiast obok zespołu Białszyną należą do tych zespołów, które jeszcze nie zanotowały jeszcze zwycięstwa w tym sezonie. Piłkarze drużyny FK Smalawiczy mają na swoim koncie trzy remisy i dwie porażki.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nioman Grodno – Eniergietyk-BDU

Piłkarze Niomanu do tej pory zgromadzili na swoim koncie pięć punktów. Udało im się do tej pory zanotować jedną wygraną, a także po dwa razy przerywali i remisowali. Przed tygodniem te zespół mierzył się z Dynamo, gdzie przegrali 2-0.

Przyjezdni natomiast po udanym dla siebie początku sezonu przegrali dwa ostatnie mecze. Musieli w nich uznać wyższość zespołów Żodzino i Haradzieja. Teraz, więc mają dobrą okazję do rewanżu za tamte starcia.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FK Smalawiczy – Dynamo MińskWyszejszaja Liha17:00Oglądaj online
Nioman Grodno – Eniergietyk-BDUWyszejszaja Liha19:00Oglądaj online
Poprzedni artykułDarmowe streamy meczy. Meczosy na żywo, m.in. Isłacz Mińsk vs Sławija Mozyrz – 18 kwietnia [sobota]
Następny artykułStreamy meczy za darmo online, m.in. Hardzieja vs BATE – 25 kwietnia [sobota]