Mecze przez internet – 21 listopada (środa)

32

Koniec przerwy na mecze reprezentacyjne nie oznacza od razu braku ciekawych wydarzeń sportowych. Zobaczcie, jakie mecze przez internet warto obejrzeć 21 listopada! Będzie, między innymi, Washington Wizards – Los Angeles Clippers  oraz Argentyna – Meksyk!

Mecze przez internet - 21 listopada (środa)
Mecze przez internet – 21 listopada (środa)

Mimo że to piłka nożna jest u nas w kraju najpopularniejszą dyscypliną, nie brakuje osób interesujących się innymi sportami. Na dzisiaj mamy dla was ciekawy mecz z ligi NBA. Jeżeli nie oglądacie koszykówki na co dzień, być może właśnie nasza propozycja was zaciekawi.

Spotkanie Washington Wizards – Los Angeles Clippers będzie szczególnie wyjątkowe dla Marcina Gortata. Obecna drużyna polskiego zawodnika może pochwalić się świetną formą i nieprzerwaną passą bez porażek. Po drugiej stronie barykady mamy natomiast stołeczny klub, w którym Gortat swego czasu grał.

Takie mecze „ze smaczkiem” dodają pikanterii i sprawiają, że wydarzeniem interesują się nie tylko ci, którzy są do tego przyzwyczajeni. Jeżeli tej nocy chcecie coś obejrzeć, a żaden z meczów piłkarskich specjalnie was nie przekonał, może pora tym razem postawić na NBA online?

Europejskie drużyny w środę, to jest 21 listopada, będą już miały wolne i odpoczynek przed weekendem ligowym. W nocy czekają nas jednak jeszcze starcia w Ameryce Południowej. O 1.00 w nocy polskiego czasu Argentyna zmierzy się z Meksykiem, natomiast kwadrans później rozpocznie się pojedynek Chile z Hondurasem.

W obu środowych meczach piłkarskich faworyci wydają się pewni, jednak nie powinno to szczególnie przeszkadzać tym, którzy przepadają za latynoskim futbolem bądź lubią spotkania, gdzie jest szansa na zobaczenie dużej ilości bramek.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
W. Wizards - LA Clippers NBA 1.00 OGLĄDAJ!
Argentyna - Meksyk Towarzyskie 1.00 OGLĄDAJ!
Chile - Honduras Towarzyskie 1.15 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułStreamy meczów online – 20 listopada (wtorek)
Następny artykułDarmowe mecze online – 22 listopada (czwartek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)