Mecze streamy za darmo – 14 grudnia (piątek)

28

W piątek po rozgrywkach europejskich pucharów nie zobaczymy w akcji czołowych klubów z naszego kontynentu. Obejrzymy za to dwa mecze w Ekstraklasie i ciekawy pojedynek w Bundeslidze.

Mecze streamy za darmo - 14 grudnia (piątek)
Mecze streamy za darmo – 14 grudnia (piątek)

Wisła Płock i Wisła Kraków to dwie drużyny w kryzysie. Ci pierwsi nie radzą sobie ostatnio najlepiej na boisku, natomiast u drugich nadal występują problemy finansowe, które mogą sprawić, że po nowym roku nie będziemy oglądać ich w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

Ciężko w tym przypadku przewidzieć rezultat, dlatego tym bardziej ten pojedynek zapowiada się ciekawie. Początek transmisji o godzinie 18.

Drugi piątkowy mecz w Ekstraklasie to Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin. Popularni „Miedziowi” zaczynają pomału ciułać punkty i na pewno nie pojadą na Podlasie tylko po srogie lanie. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że „Jaga” to obecnie trzeci zespół w lidze, który nadal ma nadzieje na co najmniej wicemistrzostwo. 

Niektórzy na pierwszy rzut oka mogą nie zauważyć potencjału atrakcyjności w meczu Nurnberg – Wolfsburg, ale możemy zapewnić, że w tym starciu powinno dziać się naprawdę sporo. Gospodarze w przypadku porażki mogą znaleźć się w strefie spadkowej, a tego z pewnością chcieliby uniknąć. Wolfsburg to z kolei ekipa ze środka tabeli, która lubi grać na obcych obiektach.

Mamy więc z jednej strony dość solidną drużynę wyjazdową, a z drugiej głodną zwycięstwa jedenastkę, nad którą wisi widmo spadku!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Wisła P. - Wisła K. Ekstraklsa 18.00 OGLĄDAJ!
Jagiellonia - Zagłębie L. Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!
Nurnberg - Wolfsburg Bundesliga 20.30 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułLiga Europy za darmo online – 13 grudnia (czwartek)
Następny artykułMecze w sobotę online za darmo – 15 grudnia
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)