Mecze w internecie z Super Ligi, m.in. Guangzhou R&F – Guangzhou Evergrande – 30 lipca [czwartek]

23

Można powiedzieć, że część lig kończy swoje sezony, ale inne zaczynają. Do tej drugiej grupy na pewno zalicza się chińską Super Liga. Bowiem już dzisiaj czekają nas pierwsze spotkania w drugiej serii spotkań tych rozgrywek.

Darmowe streamy meczy z Super Ligi

Darmowe streamy meczy z Super Ligi

Pierwsze spotkanie, jakie dzisiaj będzie miało miejsce będzie to rywalizacja pomiędzy Shanghai Shenhua z Shenzhen. Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Dwie godziny później natomiast rozpocznie się pojedynek derbowy pomiędzy Guangzhou R&F z Guangzhou Evergrande.

Shanghai Shenhua – Shenzhen

Nastroje po pierwszej serii spotkań można powiedzieć, że dużo lepsze w zespole gości. Ekipa Shenzhen w bardzo ładnym stylu pokonała drużynę Guangzhou R&F i na pewno będą chcieli potwierdzić swoją klasę również w tym starciu. Chociaż trzeba dodać, że przede wszystkim dobrze radzili sobie w ofensywie. Nie mieli zbyt dużo sytuacji bramkowych, ale potrafili je wykorzystać.

Drużyna gospodarzy tego meczu przed tygodniem mierzyła się z ekipą Guangzhou Evergrande, który to mecz przegrali 2-0. Jednak trzeba podkreślić, że zbyt dużo do powiedzenia w tamtej rywalizacji nie mieli. Bowiem to właśnie piłkarze Guangzhou przeważali przez zdecydowaną większość spotkania.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Guangzhou R&F – Guangzhou Evergrande

Owszem, jak to każde spotkanie derbowe rządzi się własnymi prawami. Patrząc na mecze bezpośrednie to nieznacznie przemawiają one za zespołem Evergrande, która to ekipa wygrała trzy z pięciu meczy: raz remisowała i tyle razy samo przegrywała.

Natomiast patrząc na rezultaty obu ekip po pierwszej serii spotkań to również przemawiają one za ekipą Evergrande, która to ładnym i pewnym stylu pokonała drużyna Shenhua. Z drugiej strony piłkarze Guangzhou R&F zanotowali bolesną porażkę z Shenzhen, aż 3-0.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Shanghai Shenhua – ShenzhenSuper Liga12:00Oglądaj online
Guangzhou R&F – Guangzhou EvergrandeSuper Liga14:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki na żywo z Serie A za darmo, m.in. Sampdoria vs Milan – 29 lipca [środa]
Następny artykułManchester United – LASK Linz: Stream meczu online w internecie – 5 sierpnia [środa]