Mecze w internecie za darmo – 14 lutego (czwartek)

24

Przed nami Walentynki, a więc wiecie, co macie robić. Do godziny 19 spędźcie z ukochaną jak najwięcej czasu, a potem zasiądźcie wygodnie przed ekranem komputera bądź TV i obejrzyjcie Ligę Europy!

Mecze w internecie za darmo - 14 lutego (czwartek)
Mecze w internecie za darmo – 14 lutego (czwartek)

Liga Europy online za darmo

Liga Europy, podobnie jak Champions League, wkracza w fazę pucharową. Przed nami najbardziej emocjonująca część, w której drużyny rywalizują ze sobą o być albo nie być.

Bardzo trudno będzie wam wybrać po jednym ciekawym meczu na czwartek. Na pewno znacznie łatwiej wybrać coś do obejrzenia o godzinie 18.55, natomiast wieczorem czeka nas bardzo wiele interesujących pojedynków.

Od 21 zobaczymy, między innymi, starcie Celtic – Valencia, Sporting – Villarreal, a truskawką na torcie dla polskich kibiców będzie z pewnością występ wyjazdowy Napoli w Szwajcarii z tamtejszym Zurychem.

Darmowe mecze w internecie

Mecze online Ligi Europy dostępne będą w wysokiej jakości obrazu. Łącznie do obejrzenia jest 15 spotkań, tak więc bez wątpienia każdy z was wybierze dla siebie coś ciekawego.

Przypominamy, że każdy mecz Ligi Europy można obstawiać u bukmachera Fortuna. Obecnie z kodem „BETONLINE” do zdobycia jest bonus bez depozytu i nawet 1000 PLN za pierwszą wpłatę! Wykorzystałeś już Fortuna kod promocyjny?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze w internecie za darmo – 13 lutego (środa)
Następny artykułDarmowe streamy meczów – 15 lutego (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)