Mecze w internecie za darmo – 21 stycznia (poniedziałek)

32

Ekipa Krzysztofa Piątka zagra 21 stycznia przeciwko przyszłemu klubowi swojego kolegi? Tego nie możemy być pewni na sto procent, ale wiadomo, że w poniedziałek czeka nas dużo ciekawych meczów!

Mecze w internecie za darmo - 21 stycznia (poniedziałek)
Mecze w internecie za darmo – 21 stycznia (poniedziałek)

Genoa Milan transmisja online

Od początku okienka transferowego temat przeprowadzki Krzysztofa Piątka nie schodzi z pierwszych stron gazet sportowych. Mimo że pojawiały się głosy o rozmowach Genoi z Realem Madryt czy West Hamem, wydaje się, że Polak prawdopodobnie trafi do AC Milanu.

Jeżeli doniesienia mediów okażą się prawdziwe, drużynę Piątka czeka w poniedziałek starcie ze swojej następnym klubem. Mimo że poniedziałek godzina 15 to nie najwygodniejsza pora na obejrzenie meczu, wydaje nam się, że zdecydowanie warto jakoś sobie z tym poradzić! Nasze mecze przez internet powinny wam w tym pomóc!

Niestety, Polaka nie zobaczymy w tym starciu, a wszystko przez zebrane przez niego żółte kartki.

Darmowe mecze w poniedziałek

21 stycznia czeka nas jeszcze na włoskim podwórku pojedynek Juventusu z Chievo Verona. Dominator ligi kontra jej outsider – czy można spodziewać się tutaj czegoś innego poza ogromną ilością bramek i jednostronnym widowiskiem?

A na deser coś dla fanów ligi hiszpańskiej. Eibar – Espanyol to mecz dwóch zespołów w kryzysie, których kibice pomału zaczynają zapominać jak smakuje zwycięstwo zarówno u siebie, jak i na wyjeździe.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Genoa - Milan Serie A 15.00 OGLĄDAJ!
Juventus - Chievo Serie A 20.30 OGLĄDAJ!
Eibar - Espanyol LaLiga 21.00 OGLĄDAJ!
Australian Open Tenis Cały dzień OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze w internecie za darmo – 20 stycznia (niedziela)
Następny artykułDarmowe streamy meczów – 22 stycznia (wtorek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)