Mecze w internecie za darmo – 26 listopada (poniedziałek)

35

W poniedziałek przed Ligą Mistrzów mało kto myśli o końcówce aktualnych kolejek w rozgrywkach ligowych. Mimo wszystko, dzisiejsze mecze w internecie za darmo wydają się godne uwagi!

Anglia - Chorwacja 18.11.18. Meczyki 24, gdzie stream online?

W meczu Burnley – Newcastle obie drużyny będą walczyły o komplet punktów, ponieważ i jedna, i druga nie znajdują się obecnie w zbyt korzystnej sytuacji w tabeli. Szczególnie źle wygląda to w przypadku gospodarzy poniedziałkowego starcia, którzy znajdują się tylko jedno miejsce nad strefą spadkową.

Pojedynek Arka Gdynia – Wisła Kraków – mimo że mowa o polskiej ekstraklasie – również powinien dostarczyć kibicom emocji. W końcu będzie to starcie dwóch ekip ze środka tabeli, a tam nie ma miejsca na wpadki, jeśli chce się dołączyć do elity aktualnego sezonu.

Trudno wskazać wyraźnego faworyta w meczu Cagliari – Torino. Gospodarze u siebie wygrali do tej pory tylko dwa mecze, natomiast goście jeszcze ani razu na obcym terenie nie przegrali. Można powiedzieć tylko jedno, nie będzie to dla typerów łatwe wyzwanie!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Burnley - Newcastle Premier League 21.00 OGLĄDAJ!
Cagliari - Torino Serie A 20.30 OGLĄDAJ!
Arka - Wisła Kraków Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułMecze za darmo online – 25 listopada (niedziela)
Następny artykułLiga Mistrzów mecze za darmo online – 27 listopada (wtorek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)