Mecze w internecie za darmo. Co oglądać online – 17 listopada (niedziela)

14

17 listopada wiele reprezentacji rozegra swoje ostatnie mecze w eliminacjach Euro 2020. Sprawdźcie jakie spotkania w internecie za darmo warto obejrzeć w tę niedzielę!

Mecze w internecie za darmo. Co oglądać online - 17 listopada (niedziela)
Mecze w internecie za darmo. Co oglądać online – 17 listopada (niedziela)

Mecze online za darmo. Co oglądać?

Kosowo było bliskie wygrania meczu z Czechami w ten czwartek, ale ostatecznie przegrało 1:2 i w ostatnim spotkaniu eliminacji przeciwko Anglii zagra tylko i wyłącznie o honor. Dla bałkańskich drużyn wcale to jednak nie oznacza poddania się bez walki.

Można spodziewać się, że gospodarze niedzielnego meczu do starcia w Wyspiarzami podejdą najlepszym możliwym nastawieniem.

bukmacher betfan darmowy bonus
Legalny bukmacher Betfan obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN

O 15.00 rozegrane zostanie spotkanie Luksemburg – Portugalia. Mistrzowie Europy w pojedynku z Litwą pokazali, że na koniec eliminacji nie zamierzają niewiele strzelać. Szykuje się zatem naprawdę mocne uderzenie – Cristiano Ronaldo i nie tylko!

Serbia postawi się Ukrainie?

Serbia musi liczyć na potknięcie Portugalii, by awansować do Euro 2020 w bezpośredni sposób. Jest to mało realne, ale mecz z Ukrainą na pewno reprezentacja tego kraju zagra najlepiej, jak tylko potrafi.

Ukraina ma już awans w kieszeni. Jeżeli do niedzielnego starcia nie podejdzie lekceważąco, czeka nas naprawdę dobre widowisko.

Na koniec – mecz Albania – Francja. Nie ma co ukrywać, że tutaj zdecydowanym faworytem są mistrzowie świata. Chyba nikt nie przewiduje tutaj sensacji i my także. Mimo wszystko, warto czasem obejrzeć Trójkolorowych w akcji tylko ze względu na występujące w ich barwach gwiazdy! 😉

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Luksemburg - Portugalia El. Euro 2020 15.00 OGLĄDAJ!
Serbia - Ukraina El. Euro 2020 15.00 OGLĄDAJ!
Kosowo - Anglia El. Euro 2020 18.00 OGLĄDAJ!
Albania - Turcja El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!