Mecze w internecie za żywo za darmo, m.in Słuck vs Biełszyna – 26 kwietnia [niedziela]

24

Przed nami ostatnie spotkania szóstej kolejki lidze w białoruskiej. Pierwszy niedzielny pojedynek będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami FK Słuck z Biełszyną. Pierwszy gwizdek tego starcia zaplanowano na godzinę 13:00.

Streamy meczy online. Meczyki PL.

Streamy meczy online. Meczyki PL.

Dwie godziny później rozpocznie się rywalizacja pomiędzy Żodzino z Ruchem Brześć. Warto jest zaznaczyć, że będzie to pierwszy pojedynek w historii tych zespołów.

Słuck – Biełszyna

Śmiało można powiedzieć, że jest to pojedynek pomiędzy zespołami które sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze mając dziesięć punktów sklasyfikowane są w czołówce tabeli. Nastroje w tym zespole nie da się ukryć, że są bardzo dobre. Tym bardzie, że przed tygodniem pokonali jedną z najlepszych zespołów w lidze – Szachcior.

Natomiast dla porównania kipa Biełszyna zajmuje ostatnie miejsce w lidze mając zaledwie dwa punkty. Ta drużyna od początku zmagań prezentuje się niezwykle przeciętnie i nadal swój slaby poziom utrzymuje. Było to widać podczas ostatnich pojedynków, gdzie to mierzyli się z zespołami Niomanu i Smalawiczy i tym samym nie potrafili wygrać swoich pojedynków.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Żodzino – Ruch Brześć

Owszem Żodzino radzą sobie lepiej w lidze, ponieważ z dorobkiem dziesięciu punktów sklasyfikowane jest na czołowych pozycjach w ligowej tabeli. Dla porównania ich rywal zespół RUchu ma na swoim koncie siedem punktów.

Jednak jak zobaczmy na rezultaty osiągane przez te zespoły to śmiało można powiedzieć, że bramek zbyt dużo w tym starciu nie powinno paść. Bowiem obie drużyny mają spore problemy ze strzeleniem bramek. Gospodarze do tej pory trafiali do brami rywala czterokrotnie, zaś rywale dwa.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Słuck – BiełszynaWyszejszaja Liha13:00Oglądaj online
Hardzieja – BATEWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Poprzedni artykułStreamy meczy za darmo online, m.in. Hardzieja vs BATE – 25 kwietnia [sobota]
Następny artykułPuchar Białorusi. Darmowe streamy meczy za darmo, m.in. Szachcior Soligorsk vs Dynamo Brześć – 29 kwietnia [środa]