Mecze za darmo. Co obejrzeć 4 października (piątek)?

44

Po emocjonującym tygodniu z Champions League i nie tylko pora na ostatnie kolejki ligowe przed przerwą reprezentacyjną. Oto, jakie mecze za darmo dla was wybraliśmy. Sprawdźcie plan na 4 października (piątek)!

Mecze za darmo. Co obejrzeć 4 października (piątek)?
Mecze za darmo. Co obejrzeć 4 października (piątek)?

Ekstraklasa meczyki. Gdzie transmisje za darmo?

Pod wodzą Radosława Sobolewskiego Wisła Płock idzie jak burza. Z ekipy walczącej na końcu tabeli stała się taką, z którą nikt nie może być pewny dobrego rezultatu.

Arka Gdynia dla płocczan nie powinna stanowić większego wyzwania, ale trzeba liczyć się z tym, że w polskiej piłce możliwe jest dosłownie wszystko. Nie można zatem wykluczyć w Płocku jakiejś niespodzianki.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Śląsk Wrocław na początku sezonu był postrachem ligi, ale obecnie jest przede wszystkim… królem remisów. Teraz wrocławian czeka ciężka przeprawa z Jagiellonią Białystok. Każdy chce w tym meczu zgarnąć trzy punkty, ale – jak wiadomo – to może udać się tylko jednej ekipie.

Gdzie mecze Ligue 1 w internecie?

Wyjątkowo ciasno na początku sezonu jest w tabeli Ligue 1. Amiens ma osiem punktów, ale tak naprawdę już jedno zwycięstwo może z końca tabeli wywindować ten zespół na środek klasyfikacji.

Marsylia w tym roku chce walczyć o europejskie puchary i pokazuje od początku, że nie są to marzenia ściętej głowy. Mimo że do czołówki OM jeszcze nieco brakuje, właśnie piątkowy mecz może być świetną okazją do poprawienia sytuacji!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Wisła P. - Arka Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!
Amiens - O. Marsylia Ligue 1 20.45 OGLĄDAJ!
Śląsk W. - Jagiellonia Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułLiga Mistrzów na środę. Meczyki online za darmo, co oglądać? – 2 października
Następny artykułHitowy weekend. Mecze w internecie – 5-6 października (sobota-niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)