Mecze za darmo online – 25 listopada (niedziela)

25

W niedzielę dobrze jest wypocząć w domu z rodziną, a najlepiej oglądając najważniejsze spotkania dnia. Na jakie mecze za darmo online zdecydować się 25 listopada?

Mecze za darmo online - 25 listopada (niedziela)
Mecze za darmo online – 25 listopada (niedziela)

Na pewno znacznie więcej działo się w piłce nożnej w sobotę, to jest 24 listopada. Nie zmienia to jednak faktu, że i w tę niedzielę będzie co oglądać. I to bez względu na to, jakimi konkretnymi rozgrywkami się interesujemy.

Uwagę polskich kibiców na pewno przykują uwagę dwa mecze w Serie A – Napoli kontra Chievo Verona oraz Genoa (Krzysztof Piątek) versus Sampdoria (Bereszyński, Linetty, Kownacki). Jakby nie było, powinniśmy w tych pojedynkach obejrzeć w akcji kilku reprezentantów naszego kraju, co zawsze jest dodatkowym smaczkiem.

Chievo już jedną nogą jest w Serie B, natomiast Napoli dzielnie walczy z Juventusem o pierwsze miejsce w tabeli. Goli tutaj nie powinno zabraknąć i liczymy, że przynajmniej jedna z nich będzie po strzale Polaka.

Najgorętszym polskim meczem niedzieli będzie pojedynek Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok. Gospodarze to lider, a goście – wicelider najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju. Jeżeli na boisku będzie tutaj tak dobrze, jak na papierze, czeka nas naprawdę świetne widowisko!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Napoli - Chievo Serie A 15.00 OGLĄDAJ!
Genoa - Sampdoria Serie A 20.30 OGLĄDAJ!
Lechia - Jagiellonia Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułDarmowe mecze w internecie – 24 listopada (sobota)
Następny artykułMecze w internecie za darmo – 26 listopada (poniedziałek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)