Mecze za darmo online – 3/4 czerwca (poniedziałek/wtorek)

22

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnych pojedynków eliminacyjnych do Euro 2020 oraz tegorocznego Copa America. Zanim to jednak nastąpi, zobaczcie, jakie mecze online warto obejrzeć w dniach 3-4 czerwca, czyli ten poniedziałek i wtorek!

Mecze za darmo online - 3/4 czerwca (poniedziałek/wtorek)
Mecze za darmo online – 3/4 czerwca (poniedziałek/wtorek)

Transmisje meczów – poniedziałek, 3 czerwca

W poniedziałkowy wieczór dobrze obejrzeć spotkanie reprezentacji Senegalu U-20, który zmierzy się w 1/8 finału z Nigerią. Zespół z pierwszego miejsca w polskiej grupie ma apetyt na znacznie więcej, niż początek rundy pucharowej.

Afrykański pojedynek na pewno dostarczy sporych emocji. Kibice będą mieli też okazję zobaczyć nieco inny styl futbolu od tego, jaki na co dzień towarzyszy nam w Europie. Start o godzinie 20.30!

Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny "BETONLINE"
Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny „BETONLINE”

Streamy za darmo – wtorek, 4 czerwca

W dniu 4 czerwca ciekawie będzie już nieco wcześniej, bo o 17.30 rozpocznie się starcie Francji U-20 z USA. Każda z tych ekip ma ogromny potencjał i odpadnięcie z 1/8 potraktuje jako swego rodzaju porażkę. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. Kto wie, może czeka nas tu nawet dogrywka i rzuty karne?

Argentyna, zgodnie z tym, czego można było się spodziewać, zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie i w 1/8 finału czeka ją pojedynek z Mali. Egzotyczny zespół nie powinien stanowić większego problemu dla jedenastki z Ameryki Południowej, ale pamiętajmy, że piłka młodzieżowa rządzi się swoimi prawami.

Jeżeli Argentyńczycy rzeczywiście celują w mistrzostwo świata, w takich starciach jak to najbliższe nie powinni mieć problemów z wygrywaniem!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Senegal - Nigeria MŚ 2019 (U-20) 17.30 (pon.) OGLĄDAJ!
Francja - USA MŚ 2019 (U-20) 17.30 (wto.) OGLĄDAJ!
Argentyna - Mali MŚ 2019 (U-20) 20.30 (wto.) OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze streamy za darmo. Faza pucharowa MŚ U-20 – 2 czerwca (niedziela)
Następny artykułLiga Narodów UEFA Finały transmisje online – 5 czerwca (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)