Mecze za darmo online – 5 lutego (wtorek)

43

Już za tydzień Liga Mistrzów, ale zanim na nią przyjdzie czas, czekają nas pojedynki pucharowe na szczeblu krajowym. We wtorek 5 lutego emocji będzie sporo głównie w Niemczech!

Mecze za darmo online - 5 lutego (wtorek)
Mecze za darmo online – 5 lutego (wtorek)

Puchar Niemiec meczyki

Chociaż to w środę czeka nas kilka prawdziwych hitów, w tym El Clasico 2019 w Pucharze Króla, warto przyjrzeć się piłkarskiej „przystawce”, jaka czeka nas 5 lutego.

W 1/8 finału Pucharu Niemiec o awansie decyduje jeden mecz, dlatego też w każdym z wybranych przez nas spotkań można spodziewać się pełnego zaangażowania piłkarzy.

Ciekawie powinno być przede wszystkim w Hamburgu oraz Dortmundzie, chociaż na pewno kibice będą także z niecierpliwością czekać, jak na wyjeździe poradzi sobie ostatni pogromca mistrza kraju, Bayer Leverkusen.

Liga francuska online

Na dokładkę jedno jedyne spotkanie zaplanowane na wtorek we francuskiej ekstraklasie. Chociaż i Marsylia, i Bordeaux plasują się w środku tabeli, na pewno po cichu myślą o systematycznej wspinaczce na wyższe poziomy! Kto wie, może wtorek będzie dla nich przełomowy? 😉

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Marsylia - Bordeaux Ligue 1 19.00 OGLĄDAJ!
Dortmund - Werder Puchar Niemiec 20.45 OGLĄDAJ!
Hamburger - Nuremberg Puchar Niemiec 18.30 OGLĄDAJ!
Heidenheim - Bayer Puchar Niemiec 18.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMeczyki 24 za darmo – 4 lutego (poniedziałek)
Następny artykułMecze za darmo w internecie – 6 lutego (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)