Mecze za darmo online – 8 stycznia (wtorek)

28

Niestety, 8 stycznia to nie wtorek z Ligą Mistrzów, ale i tak znajdzie się kilka ciekawych wydarzeń, które warto obejrzeć online za darmo! Jakie mecze polecamy na ten dzień?

Mecze za darmo online - 8 stycznia (wtorek)
Mecze za darmo online – 8 stycznia (wtorek)

Liga francuska online za darmo

Wtorek w głównej mierze to dwa spotkania z francuskiej ekstraklasy, ale także Copa del Rey, czyli hiszpański Puchar Króla. Większość z tych meczów nie będzie można znaleźć w polskiej telewizji, ale na szczęście dostępne są darmowe mecze online, których spis dla was przygotowaliśmy.

Amiens – Angers to wyjątkowo istotny pojedynek dla obu zespołów. Mimo że żaden z nich nie znajduje się jeszcze w strefie spadkowej, szybko może się to zmienić.Możemy zatem spodziewać się walki komplet punktów, w którym nie zabraknie zaangażowania, waleczności i – być może – także goli!

Drugi polecany przez nas stream w internecie to Nantes – Montpellier. Mimo że ci drudzy to w tym sezonie prawdziwi mistrzowie gry na wyjazdach, nie będą mieli we wtorek łatwego zadania.

Ekipa Nantes stara się zdobywać jak najwięcej „oczek”, a w ostatnich pięciu meczach aż trzykrotnie zdobywała punkty. Transmisja za darmo z tego meczu rozpocznie się o 19.

Puchar Króla meczyki

A na koniec, późnym wieczorem, rozegrany zostanie pojedynek w 1/8 finału Pucharu Króla. Zagrają w nim Gijon oraz Valencia. Chociaż zmierzą się tu zespoły z dwóch klas rozgrywkowych, szanse wydają się dość wyrównane, biorąc pod uwagę, że ekstraklasowa Valencia ostatnio nie radzi sobie najlepiej w LaLiga. Mecz rozpocznie się o 21.30!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Nantes - Montpellier Ligue 1 19.00 OGLĄDAJ!
Amiens - Angers Ligue 1 19.00 OGLĄDAJ!
Gijon - Valencia Puchar Króla 21.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMeczyki 24 za darmo – 6 stycznia (niedziela)
Następny artykułMecze za darmo przez internet – 9 stycznia (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)