Mecze za darmo w internecie – 18 grudnia (wtorek)

30

Tym razem wtorek przebiegnie nam pod znakiem rozgrywek ligowych i pucharowych. Zobaczcie, jakie mecze za darmo w internecie warto obejrzeć 18 grudnia!

Mecze za darmo w internecie - 18 grudnia (wtorek)
Mecze za darmo w internecie – 18 grudnia (wtorek)

Spotkanie Bologna – AC Milan zapowiada się na dość jednostronne, ale naszym zdaniem i takie mecze online warto czasem brać pod uwagę.

Jeżeli lubicie pojedynki, w których outsider ligi walczy jak lew z mocną ekipą, jest to dla was znakomita propozycja. W końcu Bologna zagra u siebie z czwartą drużyną Serie A, a sama zajmuje obecnie miejsce… trzecie od końca.

Dusseldorf czeka arcytrudne zadanie we wtorkowy wieczór. Ekipa beniaminka Bundesligi podejmie na własnym obiekcie rozpędzoną Borussię Dortmund, która jeszcze w tym sezonie nie odnotowała żadnej porażki. Czy tutaj może mieć miejsce jakaś niespodzianka? Wydaje się, że nie, ale za to nie powinno zabraknąć goli! 

Na koniec Puchar Ligi Angielskiej oraz starcie Leicester City – Manchester City. Lisy nie mogą powiedzieć, że są zadowolone z tego, jak aktualnie się prezentują, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami.

Oczywiście, faworyt w tym przypadku może być tylko jeden, a wynik inny niż zwycięstwo „Obywateli” będzie można uznać niemal za sensację.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Bologna - AC Milan Serie A 20.30 OGLĄDAJ!
Dusseldorf - Borussia Dortmund Bundesliga 20.30 OGLĄDAJ!
Leicester - Manchester City Puchar Ligi 20.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułDarmowe mecze online – 17 grudnia (poniedziałek)
Następny artykułDarmowe mecze online – 19 grudnia (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)