Mecze za darmo w internecie – 19 listopada (poniedziałek)

28

Interesują cię mecze za darmo w internecie? Sprawdź najlepsze transmisje na dzień 19 listopada. Gdzie oglądać online Dania – Irlandia, Czechy – Słowacja oraz Islandia – Katar?

Mecze za darmo w internecie - 19 listopada (poniedziałek)
Mecze za darmo w internecie – 19 listopada (poniedziałek)

Ten listopadowy poniedziałek będzie wyjątkowy, ponieważ odbędzie się sporo ciekawych meczów o stawkę. Mowa tu, oczywiście, o Lidze Narodów UEFA, która w ostatnich kilku dniach dosłownie króluje w kalendarzu piłkarskich wydarzeń.

W dywizji B nie zabraknie emocji i ciekawych spotkań. O godzinie 20.45 dojdzie do bratobójczego pojedynku Czechy – Słowacja i w tym samym czasie odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadające się starcie Dania – Irlandia.

Wszystko rozpocznie się natomiast już o 16. Dla prawdziwych koneserów i tych, którzy lubią podziwiać niekonwencjonalne drużyny w akcji przygotowaliśmy transmisję live z meczu Islandia – Katar. Ta druga reprezentacja już pomału przygotowuje się do mundialu 2022, której będzie gospodarzem.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Czechy - Słowacja Liga Narodów 20.45 OGLĄDAJ!
Dania - Irlandia Liga Narodów 20.45 OGLĄDAJ!
Islandia - Katar Towarzyskie 16.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułNiemcy – Holandia [19.11.18] – Mecz online, gdzie oglądać za free?
Następny artykułPortugalia – Polska [20.11.18]. Mecz w internecie za darmo
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)