Mecze za darmo Wielka Sobota – 20 kwietnia

22

Manchester City – Tottenham, Parma – Milan i grupa mistrzowska Ekstraklasy: w Wielką Sobotę będzie co oglądać! Zobaczcie, jakie mecze za darmo będą dostępne przez internet!

Mecze za darmo Wielka Sobota - 20 kwietnia
Mecze za darmo Wielka Sobota – 20 kwietnia

City Tottenham mecz online

Manchester City w dramatycznych okolicznościach odpadł z Ligi Mistrzów. W sobotę będzie miał pierwszą okazję do tego, by zrewanżować się zespołowi Tottenhamu.

Mecz Obywateli z Kogutami na pewno będzie wzbudzał ogromne emocje wśród kibiców nie tylko na Wyspach, ale całej Europie. Trudno spodziewać się, by w tym meczu od samego początku miało nie być ciekawie!

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Polscy piłkarze za granicą. Streamy za darmo

Polacy za granicą to temat każdego weekendu. Tym razem zaczniemy obserwować rodaków wcześniej, bo już o godzinie 12.30. Na dobry początek mecz ParmaMilan, czyli ważny pojedynek Krzysztofa Piątka i jego kolegów z zespołu.

Na 15.30 zaplanowano z kolei początek starcia Bayern vs.Werder. Teraz dla Lewandowskiego i ekipy każde starcie jest o sześć punktów. W razie porażki – może zaprzepaścić szansę na obronę tytułu mistrzowskiego.

Do samego wieczora w dniu 20 kwietnia znajdziecie mecze grupy mistrzowskiej Ekstraklasy. LechiaPiast, LegiaCracovia i nie tylko – będzie działo się naprawdę sporo! 🙂

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Parma - Milan Serie A 12.30 OGLĄDAJ!
Man City - Tottenham Premier League 13.30 OGLĄDAJ!
Bayern - Werder Bundesliga 15.30 OGLĄDAJ!
Inter - Roma Serie A 20.30 OGLĄDAJ!
Grupa Mistrzowska Ekstraklasa Cały dzień OGLĄDAJ!