Mecze24 online w internecie. Darmowe streamy meczy, m.in. FK Haradzieja vs Dynamo Mińsk – 11 kwietnia [sobota]

19

Coraz głośniej jest o powrocie kolejnych lig do grania. Jednak w dalszym ciągu mecze ligowe w Eurpe rozgrywane są wyłącznie na Białorusi. W sobotę 11 kwietnia czekają nas kolejne pojedynki ligowe. Jedno z nich będzie to rywalizacja, w której to zmierza się ze sobą ekipy Żodzino z Eniergietyk-BDU.

Meczyki na żywo online. Streamy meczy za darmo

Meczyki na żywo online. Streamy meczy za darmo

Ostatnie sobotnie spotkanie w tej lidze będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami FK Haradzieja z Dynamo Mińsk, które sklasyfikowane są w dolnej części ligowej tabeli.

Żodzino – Eniergietyk-BDU

Obie drużyny trzeba powiedzieć, że do tej pory prezentowały się całkiem udanie i można powiedzieć, że znajdują się w całkiem dobrej dyspozycji. Gospodarze po wgranych dwóch pojedynkach z Soligorsiem oraz Białszynem przed tygodniem przegrali swój mecz ligowy z Dynamo Mińsk.

Natomiast drużyna gości jeszcze nie straciła punktów w tym sezonie. Ekipa Eniergietyk-BDU wygrywała do tej pory wszystkie trzy pojedynki, w których to kolejno pokonywałą BATE, Ruch Brześć oraz FC Mińsk. Warto jest zaznaczyć, że w tych pojedynkach ta drużyna straciła zaledwie jeden punkt.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

FK Haradzieja – Dynamo Mińsk

Trzeba przyznać, że początek zmagań w tym sezonie przez te drużyny na pewno nie jet najlepszy. Zarówno drużyna FK Haradzieja, ale i Dynamo Mińsk spodziewali się nieco lepszej swojej postawy.

Gospodarze w dwóch pierwszych meczach nie zdobyli chociażby jednego punktu, gdzie to przegrywali z zespołami Witebska i Soligorska. Od dwóch porażkę zmagania w nowym sezonie rozpoczęła ekipa Dynama Mińsk, która to musiała uznać wyższość Ruchu Brześć raz FC Mińsk.

Nieco nastroje w tych drużynach się poprawiły na pewno w ostatnim meczu, gdzie to te zespoły sięgnęły po komplet punktów. Gospodarze ograli Biełszynę, zaś goście okazali się lepsi od ekipy Żodzino.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Żodzino – Eniergietyk-BDUWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
FK Haradzieja – Dynamo MińskWyszejszaja Liha17:00 Oglądaj online
Poprzedni artykułDarmowe mecze na żywo w internecie online, m.in. Dynamo-Brześć vs Szachcior Soligorsk – 8 kwietnia [środa]
Następny artykułLiga Białoruska darmowe streamy na żywo online, m.in. FC Mińsk vs BATE – 12 kwietnia [niedziela]