Meczosy na żywo w internecie na żywo online, m.in. Eniergietyk-BDU vs FK Haradzieja – 16 kwietnia [czwartek]

14

Już w czwartkowy wieczór rozpoczniemy zmagania w piątej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha. Pierwsze spotkanie, jakie będzie miało w tym dniu będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Eniergietyk-BDU z FK Haradzieja. Początek tego starcia zapanowano na godzinę 16:30.

Mecze w internecie za darmo na żywo

Mecze w internecie za darmo na żywo

Natomiast dwie godziny później rozpocznie się konfrontacja pomiędzy zespołami, które znajdują się w dolnej części ligowej tabeli, tj. Dynamo Mińsk z Nioman Grodno.

Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja

Nieznacznie lepiej radzą sobie gospodarze, którzy to obecnie mając dziewięć punktów. Gospodarze po serii trzech wygranych pojedynków przed tygodniem musieli uznac wyższość lidera ligi – Żodzino. Tamte spotkanie przegrali 2-0.

Jednak można powiedzieć, że rywale na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą, ponieważ po bardzo przeciętnym początku zmagań, w których to przegrali dwa mecze. W kolejnych potyczkach było już lepiej, ponieważ pokonywali Białszynę oraz Dynamo Mińsk.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dynamo Mińsk – Nioman Grodno

Trzeba przyznać, że nastroje w obu tych ekipach nie są zbyt dobre. Wystraczy zobaczyć na rezultaty, jakie te zespół osiągają. Gospodarze na chwilę obecną mają trzy punkty, które udało im się wywalczyć wyłącznie w jednym pojedynku. Okazali się bowiem lepsi niespodzianki od Źlodzino. Natomiast w kolejnych pojedynkach przegrywali kolejno z Ruchem Brześc, FC Mińsk i FK Haradzieja.

Goście natomiast zmagania w tym sezonie rozpoczęli od porażki w pierwszej kolejce, gdzie to musieli uznać wyższość zespołu Isłacz Mińsk. Natomiast w kolejnych starciach już punktowali: pokonali FK Witebsk, a także zremisowali z Szachciorem oraz Biełszyną.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Eniergietyk-BDU – FK HaradziejaWyszejszaja Liha16:30Oglądaj online
Dynamo Mińsk – Nioman GrodnoWyszejszaja Liha18:30 Oglądaj online
Poprzedni artykułStreamy online za darmo. Meczosy w internecie: Sławija Mozyrz vs Ruch Brześć – 13 kwietnia [poniedziałek]
Następny artykułMeczyki na żywo za darmo online, m.in. Szachcior Soligorsk vs FK Słuck – 17 kwietnia [piątek]