Meczosy online. Meczyki na żywo bez opłat, m.in. BATE vs Ruch Brześć – 4 kwietnia [sobota]

13

Czas na kolejne spotkania w ramach trzeciej serii spotkań białoruskiej Wyszejszaja Liha. Pierwszy pojedynek, jaki będzie miał miejsce w sobotę 4 kwietnia będzie to rywalizacja pomiędzy zespołem Szachcior Soligorsk z Nioman Grodno. Pierwszy gwizdek tego meczu zaplanowano już na godzinę 14:30.

Streamy meczy na żywo bez opłat online

Streamy meczy na żywo bez opłat online

Drugie dzisiejsze spotkanie to rywalizacja pomiędzy BATE z Ruchem Brześć. Gospodarze na pewno liczą na przełamanie się i zdobycie pierwszych punktów w tym sezonie.

Szachcior Soligorsk – Nioman Grodno

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli mając po trzy punkty. Zarówno gospodarze, ale i przyjezdni ten sezon rozpoczęli od porażki. Szachcior musiał uznać wyższość ekipy Żodzino, zaś Nioman nie zdobył nawet jednego punktu w rywalizacji z zespołem Isłacz.

Jednak już przed tygodniem było to dużo lepiej. Gospodarze tego meczu bez większych problemów pokonali ekipę Haradziaja 2-0. Natomiast drużyna z Grodna wywalczyła trzy punkty w rywalizacji z Witebskiem.

Jednak patrząc na pojedynki bezpośrednie to wszystko o dużo lepiej wygląda po stronie gospodarzy. Ekipa Szachciora wygrała cztery zz pięciu ostatnich pojedynków. Mało tego, piłkarze z Grodna mieli ogromne problemy ze strzeleniem im bramki.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

BATE – Ruch Brześć

Gospodarze tego spotkania na pewno nie ta sobie wyobrażali początek tego sezonu. Bowiem piłkarze BATE w dwóch pojedynkach nie zdobyli nawet jednego punktu. Ta drużyna kolejno przegrywała z ekipami Eniergietyk-BDU oraz Sławija Mozyrz.

Nieco lepszy bilas posiada drużyna Ruchu Brześć, która posiada na swoim koncie trzy punkty. Sezon ten zespół rozpoczął od wygranej Dynama Mińsk. Natomiast przed tygodniem ten zespół przegrał z Eniergietyk-BDU.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Szachcior Soligorsk – Nioman GrodnoWyszejszaja Liha14:30Oglądaj online
BATE – Ruch BrześćWyszejszaja Liha16:30 Oglądaj online
Poprzedni artykułDarmowe streamy meczy online za darmo, m.in.Biełszyna vs FK Haradzieja – 3 kwietnia [piątek]
Następny artykułMeczyki za darmo online w internecie, m.in. Eniergietyk-BDU vs FC Mińsk – 5 kwietnia [niedziela]