Meczyki 24 za darmo – 10 stycznia (czwartek)

74

Puchar Azji, wyjazdowy mecz wicelidera portugalskiej ekstraklasy, a na deser – mecz FC Barcelony. Sprawdźcie meczyki za darmo, jakie dla was przygotowaliśmy na 10 stycznia!

Meczyki 24 za darmo - 10 stycznia (czwartek)
Meczyki 24 za darmo – 10 stycznia (czwartek)

Darmowe mecze w internecie

Puchar Azji rozgrywany jest o nie do końca wygodnych porach, ale jeżeli w ciągu dnia macie nieco wolnego czasu, możecie skusić się na obejrzenie meczu Jordania – Syria.

Ten pierwszy zespół niespodziewanie pokonał w pierwszym meczu grupowym Australię i kolejnym zwycięstwem może zapewnić sobie awans do dalszej fazy rozgrywek. Stream online startuje o 14.30.

W godzinach wieczornych skupiamy się głównie na meczach na Półwyspie Iberyjskim. W Portugalii o godzinie 21.15 rozpoczyna się pojedynek wicelidera tabeli, Bragi, która zagra na wyjeździe z Portimonense.

Liga portugalska meczyki

Gospodarze czwartkowego meczu do tej pory w ośmiu spotkaniach przed własną publicznością tylko raz stracili komplet punktów i na pewno mocno zmobilizują się na starcie z jedną z najlepszych drużyn w lidze.

Gdzie oglądać Puchar Króla?

O 21.30 rozpoczyna się transmisja za darmo meczu Levante – Barcelona. Na obejrzenie tego spotkania raczej nie trzeba będzie nikogo namawiać, bo w końcu czeka nas pojedynek w Pucharze Króla.

Katalończycy na pewno będą mieli chęć, by osiągnąć przed drugim meczem jak najlepszy rezultat. A że mają możliwości, by wygrać wysoko, raczej nie trzeba nikogo zapewniać!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Jordania - Syria Puchar Azji 14.30 OGLĄDAJ!
Portimonense - Braga Liga portugalska 21.15 OGLĄDAJ!
Levante - Barcelona Puchar Króla 21.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze za darmo przez internet – 9 stycznia (środa)
Następny artykułMecze streamy online za darmo – 11 stycznia (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)