Meczyki na żywo. Darmowe streamy meczy online, m.in. Sławija Mozyrz vs Zhodino – 9 maja [sobota]

35

Przed nami kolejne dwa spotkania w ramach ósmej kolejki Wyszejszaja Liha. Pierwsze spotkanie, jakie zostanie rozegrane w tej serii spotkań w sobotę 9 maja będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Sławija Mozyrz z Zhodino.

Darmowe streamy meczy w internecie

Darmowe streamy meczy w internecie

Drugie sobotnie spotkanie, jakie będzie miało miejsce w tej lidze będzie to rywalizacja ekip, które zajmują miejsca w drugiej dziesiątce. Bowiem o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Niomanu Grodno z Ruchem Brześć.

Sławija Mozyrz – Zhodino

Gospodarze do tego spotkania podejdą jako siódma drużyna w lidze. Jednak nastroje śmiało można powiedzieć, ze w tym zespole nie są zbyt dobre. Bowiem na przestrzeni czterech ostatnich pojedynków wygrali zaledwie raz. Miało to miejsce przed tygodniem, gdzie to po zaciętej rywalizacji pokonali Witebsk.

Zhodino natomiast to obecnie wicelider ligi mając czternaście punktów na swoim koncie. Po dwóch remisach tej ekipy, czyli z BATE i Ruchem Brześć przed tygodniem udało im się zdobyć komplet punktów pokonać drużynę FC Mińsk, strzelając im pięć bramek, a tracąc zaledwie dwie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nioman Grodno – Ruch Brześć

Trzeba powiedzieć, że obie drużyny nic wybitnego nie pokazują do tej pory. Gospodarze mają osiem punktów na swoim koncie, co daje im czternaste miejsce. Przyjezdni do tej pory zgromadzi dziesięć oczek. Dzięki czemu sklasyfikowani są na jedenastej lokacie.

Jednak można się spodziewać, że w tym meczu zbyt dużo bramek nie padnie. Wynika to z tego, że goście grają niezywkle defensywie. Fakt, że do tej pory stracili dziesięć bramek jest to najlepszym dowodem.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Sławija Mozyrz – ZhodinoWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
Nioman Grodno – Ruch BrześćWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki online na żywo w internecie, m.in. FK Słuck vs Eniergietyk – 8 maja [piątek]
Następny artykułStreamy meczy za darmo online, m.in. Isłacz Mińsk vs Biełszyna – 10 maja [niedziela]