Meczyki na żywo za darmo online, m.in. Szachcior Soligorsk vs FK Słuck – 17 kwietnia [piątek]

25

W piątek 17 kwietnia zostaną rozegrane kolejne dwa spotkania w lidze białoruskiej. Jedno z nich będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Biełszyna z FK Smalawiczy. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:30.

Streamy meczy na żywo online

Streamy meczy na żywo online

Drugi piątkowy pojedynek to rywalizacja pomiędzy zespół Szachcior Soligorsk z FK Słuck. Początek tego starcia zaplanowany jest na godzinę 18:30.

Biełszyna – Smalawiczy

Jest to pojedynek dwóch ekip, które zajmują miejsca w dolnej części ligowej tabeli. Gospodarze mają zaledwie jeden punkt na swoim koncie. Udało im się go zdobyć w ostatni pojedynku, gdzie to punktami ten zespół podzielił się z Nioman Grodno. Natomiast w kolejnych potyczkach przegrywali kolejno z Mińskiem, Żodzino oraz FK Haradzieja.

Goście natomiast na swoim koncie posiadają jeden punkt więcej. Piłkarze ekipa Smalawiczy remisowali z Dynamo Brześć oraz Szachciorem Natomiast przegrywali z Isłaczem Mińsk i FK Witebsk.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Szachcior Soligorsk – FK Słuck

Gospodarze pomimo, że posiadają spory potencjał obecnie nie prezentują się zbyt wybornie. Obecnie Szachcior zajmuje dwunaste miejsce w lidze z dorobkiem pięciu punktów na swoim koncie. A parzcież jest to drużyna, która ma walczy o Mistrzostwo Kraju.

Słuck natomiast należy do jednych z najsłabszych drużyn w lidze, a póki co zaskakuje większość osób. Bowiem z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje czwarte miejsce w lidze. Poza tym styl gry tej drużyny jest zdecydowanie lepszy niż ma to miejsce w przypadku gospodarzy.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Biełszyna – SmalawiczyWyszejszaja Liha16:30Oglądaj online
Szachcior Soligorsk – FK SłuckWyszejszaja Liha18:30Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczosy na żywo w internecie na żywo online, m.in. Eniergietyk-BDU vs FK Haradzieja – 16 kwietnia [czwartek]
Następny artykułDarmowe streamy meczy. Meczosy na żywo, m.in. Isłacz Mińsk vs Sławija Mozyrz – 18 kwietnia [sobota]