Meczyki online na żywo w internecie, m.in. FK Słuck vs Eniergietyk – 8 maja [piątek]

31

Czas na zmagania w ósmej kolejkę białoruskiej Wyszeszaja Liha. Pierwszy pojedynek, jaki będzie miał miejsce w piątek 8 maja będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Słuck z Enniergietykiem.

Darmowe streamy online

Darmowe streamy online

Podczs drugiego starcia dojdzie do rywalizacji o ligowe punkty pomiędzy zespołami Haradzieja z FC Mińsk.

FK Słuck – Eniergietyk

Trzeba przyznać, ze Słuck jest to spore zaskoczenie w tym sezonie. Obecnie jest to lider ligi z dorobkiem szesnastu punktów. Śmiało można powiedzieć, że mało kto się spodziewał takiego wyniku po tym zespole. W dodatku udawało im się pokonywać na przestrzeni ostatnich tygodnie, takie drużyny jak Szachcior, Biełszyna oraz Dynamo Mińsk.

Drużyna Eniergietyka po trzech porażkach z rzędu, przed tygodniem zdobyła trzy punkty podczas rywalizacji z FK Smalawiczy, gdzie to w ładnym stylu pokonali rywala 2-0. Natomiast w ligowej tabeli ta drużyna zajmuje czwarte miejsce mając dwanaście oczek na swoim koncie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

FK Hardzieja – FC Mińsk

Nie da się ukryć, ze rywalizacja pomiędzy zespołami FK Hardzieja z FC Mińsk zapowiada się na tyle ciekawe, że te drużyny będą chciały się przełamać i sięgnąć po trzy punkty. Bowiem gospodarze w dwóch ostatnich meczach nie zanotowali wygranej. Natomiast gorzej to wygląda po stronie gości. Bowiem piłkarze FC Mińsk wygrali zaledwie jeden z pięciu ostatnich potyczek.

W ligowej tabeli również można powiedzieć, że obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Bowiem gospodarze zajmują dziewiątą pozycję mając dziesięć oczek, zaś przyjezdni do tej pory zgromadzili dziewięć „oczek”.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FK Słuck – EniergietykWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
FK Hardzieja – FC MińskWyszejszaja Liha18:00Oglądaj online
Poprzedni artykułPuchar Białorusi. Darmowe streamy meczy za darmo, m.in. Szachcior Soligorsk vs Dynamo Brześć – 29 kwietnia [środa]
Następny artykułMeczyki na żywo. Darmowe streamy meczy online, m.in. Sławija Mozyrz vs Zhodino – 9 maja [sobota]