Meczyki online za darmo – 12 kwietnia (piątek)

22

We francuskiej Ligue 1 oraz w Bundeslidze czekają nas ważne mecze o utrzymanie w ekstraklasie. A co poza tym? Już teraz zobaczcie przygotowane przez nas meczyki online za darmo na 12 kwietnia!

Meczyki online za darmo - 12 kwietnia (piątek)
Meczyki online za darmo – 12 kwietnia (piątek)

Meczosy przez internet. Transmisje online

Leicester City w zasadzie nie gra już o nic, ponieważ 6. miejsce jest poza zasięgiem tej drużyny. Mimo wszystko, na pewno „Lisy” chcą zakończyć ten sezon na możliwie jak najwyższym miejscu. Lokata tuż za Wielką Szóstka bez wątpienia byłaby sporym sukcesem.

Newcastle nie może jeszcze czuć się pewne utrzymania, ale na pewno jest na dobrej drodze, by zostać w Premier League. Każde punkty dla tej ekipy są teraz niezwykle istotne. To może być, wbrew pozorom, całkiem ciekawe widowisko!

Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny "BETONLINE"
Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny „BETONLINE”

Jak oglądać mecze w internecie?

Schalke awansowało w tym sezonie do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, ale to nie jest rok tego klubu. W Bundeslidze zajmuje miejsce blisko strefy spadkowej i cały czas jest zagrożony spadkiem do 2. Bundesligi.

Nurnberg meczu u siebie nie odpuści, jeśli chce zachować jeszcze jakiekolwiek nadzieje na utrzymanie. Dwie kolejki temu na stadionie tej drużyny Augsburg przegrał aż 3:0, a więc Schalke też nie może być pewne zdobycia w piątek kompletu „oczek”.

Dijon oraz Amiens to ekipy, które raczej dość rzadko wymienia się w naszym portalu. Tymczasem to właśnie te kluby zmierzą się w piątek, to jest 12 kwietnia, w bezpośrednim pojedynku bardzo istotnym dla układu końcówki tabeli Ligue 1.

Jeżeli gospodarze wygrają, będą mieli już tylko cztery punkty straty do strefy pozwalającej na utrzymanie w lidze. Porażka z kolei może oznaczać definitywne pożegnanie z nadzieją.

Amiens na pewno nie zamierza się w piątek poddawać. W razie zwycięstwa powinno awansować nieco w klasyfikacji i tym samym zapewni sobie ważny psychiczny spokój.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Leicester - Newcastle Premier League 21.00 OGLĄDAJ!
Dijon - Amiens Ligue 1 19.00 OGLĄDAJ!
Nurnberg - Schalke Bundesliga 20.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułLiga Europy mecze dzisiaj – 11 kwietnia (czwartek)
Następny artykułMecze online bez opłat – 13 kwietnia (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)