Meczyki online za darmo – 6 grudnia (czwartek)

28

Na Mikołajki (6 grudnia) mamy dla was trzy mecze, które warto obejrzeć. Nie będzie tym razem prawdziwych szlagierów, ale będzie sporo emocji i znanych drużyn!

puchar polski transmisje meczów online
Meczyki online za darmo – 6 grudnia (czwartek)

Spotkania drużyn ze Śląska zawsze budzą ogromne emocje wśród mieszkańców tego regionu. Pojedynek Rozwoju Katowice z Górnikiem Zabrze na pewno będzie cieszył się ogromną popularnością, chociaż godzina rozpoczęcia nie należy do wyjątkowo atrakcyjnych.

Jeżeli macie kilka minut po południu trochę wolnego czasu, na pewno powinniście obejrzeć ten mecz w Pucharze Polski. Tak naprawdę wiele może się w tym meczu wydarzyć, chociaż faworyt jest – rzecz jasna – tylko jeden.

Krzysztof Piątek nie strzela tak, jak na początku sezonu, jednak wpisał się już do historii włoskiej piłki jak pierwszy Polak w Serie A, który w jednym sezonie zdobył 10 goli. Genoę czeka w czwartek spotkanie pucharowe i na pewno zawodnik z naszego kraju będzie miał w nim okazję zdobyć więcej niż tylko jednego czy dwa gole.

Nie spodziewamy się niespodzianki i awansu ekipy Melilla. Wydaje nam się jednak, że może paść tu sporo bramek i dlatego ten mecz wydaje się atrakcyjny.

A na koniec coś z Pucharu Hiszpanii. Real Madryt nie jest w tym sezonie przykładem dobrze spisującej się drużyny i potrafi niemiło zaskakiwać swoich fanów w najmniej spodziewanych momentach. Melilla na pewno jednak podjedzie do swoich rywali z odpowiednim respektem i bardzo poważnie potraktuje czwartkowe wyzwanie.

Mecze Dawida z Goliatem mają swój klimat i wydaje się, że właśnie wybrane przez nas starcie w Copa del Rey ma potencjał do tego, by dostarczyć nam czegoś więcej, niż tylko goli zdobywanych przez jeden zespół.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
R. Katowice - G. Zabrze Puchar Polski 12.15 OGLĄDAJ!
Real Madrid - Melilla Puchar Króla 16.15 OGLĄDAJ!
Genoa - Entella Puchar Polski 18.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułTransmisje meczów za darmo – 5 grudnia (środa)
Następny artykułJuventus – Inter (07.12.18). Gdzie oglądać za darmo online?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)